reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X-LANDER XQ 2009 czy X-LANDER XA 2009????

Ja mam x-landera xa 2009 i też zdecydowanie polecam i bronie tego wózka. U mnie sprawdza się już ponad 2 lata, bardzo intensywnego użytkowania i obyło sie bez awarii. Wózek się dobrze składa, jest zwrotny i wygodny dla dziecka. Z tego co widziałam te nowsze modele sa jeszcze ładniesze.
 
reklama
Mieliśmy x-landera xa z 2008 roku. Niby stary model, ale ciągle jest świetny. Po jednym dziecku intensywnie użytkowany wyglądał jak nówka. Teraz używa koleżanka i jej bąbel. Jest bardzo zadowolona.
Chociaż teraz to wybrałabym już jakiś nowy model. Są piękne :cool2:
 
Ja co prawda wybrałam inny wózek, ale też kiedyś na samym poczatku rozważałam zakup x-landera. Bo teraz to jest chyba najbardziej chodliwy wózek wogule u nas! Jezeli chodzi o te modele o których piszecie, to mi sie podobał xq ale ten najnowszy w kolorze ametyst albo własnie x-go takie X-Go + gondola X-Pram Ocean | Spacer | wózki trójfunkcyjne | X-Lander | wersja głęboko - spacerowa | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa z gondola, ale zdecydowanie nie w tym kolorze. Duzo kolezenake jezdzi tymi wózeczkami no i jeszcze nie słyszałam narzekania.
 
Do góry