reklama

York w domu

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Alusia8989, 6 Marzec 2012.

1. Alusia8989

Alusia8989 Gość

Witam.
    Chciałabym się dowiedzieć czy warto kupić sobie yorka do domu gdzie są dzieci. Jedno ma 2 latka a drugie 3 latka. Czy yorki są "wredne" ? Czy da się jej wychować tak żeby nie robiły krzywdy dzieciom. Czy są trudne w wychowaniu?
    Może ma ktoś doświadczenie i ma yorka i może mi coś powiedzieć na ten temat.
    Mam czas do namysłu no praktycznie do jutra wieczora bo w czwartek rano ewentualnie musimy po niego jechać.

Proszę pomóżcie

2. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Z tego co wiem, to Yorki nie nadają się do domu z małymi dziećmi. Dla mnie to są psy bardzo wredne.

Jeśli już to bardziej polecam Ci shih-tzu, sama mam, ale pamiętaj, że taki pies wymaga bardzo dużo pielęgnacji, gdyż cały czas rosną mu włosy ;-) - zresztą u yorka jest tak samo

3. reklama
  4. garbi

garbi Rozpakowana 27.07.2011 :)

Yorki są super :) do dzieci się jak najbardziej nadają bo nie uczulają one nie mają sierści tylko włos taki jak ludzki ;) czy są wredne mieszkaliśmy z 7 przez jakiś rok i jeden troszkę wrednawy był bo chwytał za nogawki ale piesek był zakupiony jak już miał 3 lata i miał wyrobiony swój własny charakter ale reszta zawsze chciała się bawić z moim młodym, on je uwielbia a one go :) Teraz młodsza pociecha w maju będzie miała szansę poznać wszystkie 7 piesków ponieważ psy należą do moich rodziców. Myślę że jak się wychowuje szczeniaczka to nie będzie żadnych problemów. Tylko jeżeli będziesz chciała już kupić to kup ze sprawdzonego źródła ;)

5. ulala

ulala Fanka BB :)

Chcesz jeszcze jedno dziecko kup Yorka ja mam pieska od 5 lat jest bardzo grzeczny nikomu krzywdy nie zrobi ale jest okropny świntuch sika wszędzie masakra pierwszy i ostatni mój piesek nie jestem wstanie go nauczyć sikania na polku jak tylko wraca znaczy teren myślałam już o kastracji ale czy to skuteczne będzie nie wiem .

6. zZagubiona

zZagubiona Gość

to nie york jest dla dziecka niebezpieczny tylko dziecko male dla niego bo sa to psy malutkie i delikatne a maluch nie zawsze sa delikatne ;p tak mowia w programach o psach na animals a z doswiadczenia wiem ze moja mama o malo nie stracila swojego yorka przez corke znajomych ktora chciala mu glowe urwac :baffled: wiec to chyba zalezy jak dziecko wychowujesz ja mam yorka a za dwa mies i core i bardziej boje sie o to ze nie pozwoli nikomu dojsc do dziecka ;p tak zrobil jak kupmela z 2 miesiecznym dzieckiem przyszla

7. losiczka72

losiczka72 Mama 4 chłopaków :)

Ja mialam yorka jak moj najmlodszy syn Szymus mial rok. Synek siedzial przy jego kojcu i go pilnowal nigdy nie zrobil mu krzywdy ale musialam go wydac bo trafil mi sie naprawde wredny swintuch. Nie dosc ze zjadal swoje kupy :szok: a potem lizal malego to w nocy wskakiwal do lozka synka i robil kupe na jego poduszke :szok: jak maly mial brudne wlosy to miarka sie przebrala i pieska wydalam.

Zagubiona hej :-)

8. zZagubiona

zZagubiona Gość

losiczko hihi no to fajnyy piesio hehe moj na szczescie kupek niczyich nie je hehe chodz moj m sie smieje ze bedzie mala cala "myl" bo to lizus straszny ;p

9. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

to mało wiesz o psach tej rasy (bez urazy )

jak sie moja coreczka urodzila to nasz york był odchowany ale ..

za mała był głupi , nie dał jej krzywdy zrobic

yorki to jedyne chyba psy ktore nie uczulaja (bo maja naturalny włos tak jak my ludzie )
    a jezeli jest małe dziecko w domu to bardzo wazne
    bo jak kuppisz psa np shih-tzu i okaze sie ze dziecko jest uczulone to co ..

trzeba bedzie oddac gdzies

co do wychowania yorka to sa ciezkie w ułozeniu zwłaszcza jezeli chodzi o załatwianie sie

ale co do dzieci to te psy sprawdzaja sie idealnie

10. reklama
  11. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

no i tu to chyba wszystkie yoreczki tak maja :-D

moj tez strasznie lizał hehe taki lizusek

12. zZagubiona

zZagubiona Gość

moj uwielbia stopy heh jak dasz mu stope to jest tak szczesliwy jak by nie wiadomo co dostal ;p

Poleć forum