reklama

youtube i filmy o porodach...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez Arteofbeauty, 20 Listopad 2013.

1. Arteofbeauty

Arteofbeauty Fanka BB :)

Czy was też już naszło na śledzenie filmików?
    Dziś oglądam już chyba wszystko:
    -przewijanie
    -przebieranie
    -pierwsze chwile po porodzie
    -podawanie znieczulenia
    -symptomy porodu itd

na pewno się wzruszam najbardziej chyba tymi pierwszymi chwilami po porodzie ale generalnie zaczyna sie stres - jak ja dam rade w szpitalu :)

W domu wydaje się być łatwiej to ogarnąć bo nikt nam nie patrzy na ręce i nie pogania itd a w szpitalu to nie wiadomo jakie bedą te położne :/

a wy też oglądacie?

2. lucere

lucere Moderator

ja tam nic nie oglądam.. jakoś nie mam czasu na to. O pięlegnacji niemowlaka to niespecjalnie musze, bo sama pokazuje rodzicom często instruktaż pielęgnacyjny.
    a co do porodu to jakos nie widze sensu.. Napewno nie obejrze niczego co bedzie przypominało mój poród, wiec chyba lepiej nie miec w głowie takich obrazów..

3. reklama
  4. ananaska

ananaska Fanka BB :)

a ja uwielbiam ogladac takie programy i filmy...i wcale mi nie chodzi o ogladanie dokładnie "krocza" ale ogólnie całego przebiegu porodu :-) wczoraj ogladałam na TLC program o in vitro...ja pitolę...koszmar dosłownie co Ci ludzie przechodzą...podziwiam naprawdę...i szkoda mi okropnie tych par ...

fajne też są filmiki na yt jak kobitki informują swoich najbliższych o ciaży...mozna się uchachac czasami z pomysłów ;-)

Ostatnia edycja: 21 Listopad 2013
  5. kasiulaQ

kasiulaQ Fanka BB :)

ANANASKA ja podobnie ogladam poprostu w tym momencie nas ta tematyka interesuje :) na tlc in vitro jak wspomnialas jeszcze jest porodówka zawsze okolo 15 :00 leci a jeszcze na tvn style ekstremalne porody o kobietach decydujacych sie rodzic w domu.

6. ananaska

ananaska Fanka BB :)

porodówka też fajna :-) racja...w domu bym nigdy rodzić nie chciała...nie przekonuje mnie nic a nic...:sorry2:

7. Baśka_28

Baśka_28 Fanka BB :)

Mnie filmiki i programy o porodach stresują choć nie ukrywam czasem jak właczam a akurat coś leci takiego to przez chwilkę ogladam ale żeby tak specjalnie polowac na tego typu programy to nie.

8. Pieknaszyszunia

Pieknaszyszunia Fanka BB :)

ja tez ogladam i zdarza mi sie ryczec:sorry:

9. Anneeczka

Anneeczka Fanka BB :)

ja staram sie nie ogladac, bo nie chce przypominac sobie z jakim wielkim bolem i stresem laczy sie porod !! ehhe ;) ale jak juz widze jakikolwiek porod w tv, i widze malenkie dziecko to placze .. wyje jak glupia ! ;)

10. reklama
  11. Arteofbeauty

Arteofbeauty Fanka BB :)

ja tez sie mega wzruszam :) teraz sa dwa hitowe nagrania bliźniaków w kąpieli i wcześniaka urodzonego 3,5mc przed terminem z waga 560g

Poleć forum