reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

youtube i filmy o porodach...

Arteofbeauty

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Maj 2013
Postów
108
Miasto
Warszawa
Czy was też już naszło na śledzenie filmików?
Dziś oglądam już chyba wszystko:
-przewijanie
-przebieranie
-pierwsze chwile po porodzie
-podawanie znieczulenia
-symptomy porodu itd

na pewno się wzruszam najbardziej chyba tymi pierwszymi chwilami po porodzie ale generalnie zaczyna sie stres - jak ja dam rade w szpitalu :)

W domu wydaje się być łatwiej to ogarnąć bo nikt nam nie patrzy na ręce i nie pogania itd a w szpitalu to nie wiadomo jakie bedą te położne :/

a wy też oglądacie?
 
reklama
ja tam nic nie oglądam.. jakoś nie mam czasu na to. O pięlegnacji niemowlaka to niespecjalnie musze, bo sama pokazuje rodzicom często instruktaż pielęgnacyjny.
a co do porodu to jakos nie widze sensu.. Napewno nie obejrze niczego co bedzie przypominało mój poród, wiec chyba lepiej nie miec w głowie takich obrazów..
 
a ja uwielbiam ogladac takie programy i filmy...i wcale mi nie chodzi o ogladanie dokładnie "krocza" ale ogólnie całego przebiegu porodu :-) wczoraj ogladałam na TLC program o in vitro...ja pitolę...koszmar dosłownie co Ci ludzie przechodzą...podziwiam naprawdę...i szkoda mi okropnie tych par ...

fajne też są filmiki na yt jak kobitki informują swoich najbliższych o ciaży...mozna się uchachac czasami z pomysłów ;-)
 
Ostatnia edycja:
ANANASKA ja podobnie ogladam poprostu w tym momencie nas ta tematyka interesuje :) na tlc in vitro jak wspomnialas jeszcze jest porodówka zawsze okolo 15 :00 leci a jeszcze na tvn style ekstremalne porody o kobietach decydujacych sie rodzic w domu.
 
ja staram sie nie ogladac, bo nie chce przypominac sobie z jakim wielkim bolem i stresem laczy sie porod !! ehhe ;) ale jak juz widze jakikolwiek porod w tv, i widze malenkie dziecko to placze .. wyje jak glupia ! ;)
 
reklama
reklama
Do góry