reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z DUSZY BLONDYNKA - czyli co głupiego my zrobiliśmy (również dla tatusiów)

reklama
fajny watek.moze i ja napisze ale to wpadka mojej mamy.na wstepie dodam ze zarówno szef jaki i jej facet maja na imie andrzej i tak tez ma ich w telefonie zapisanych tylko szef jest p.andrzej a facet andrzej
wiec ostatnio do mojej mamy dzwoni jej facet a ze była w pracy i szef był wiec nie odebrała.gdy juz szef pjechał mama pisze do swojego faceta kotku,nie mogłam odebrac bo szefotstwo było i do kogo wysłała tego smsa,do szefa!!!!!!!!!wyobrazcie sobie jego mine ale wszystko skonczyło sie na zartach

druga historia to znajoma mojej babci wybierała sie do ginekologa na prosbe córki,taka staruszka juz wiec córka jej tłumaczy,umyj sie a tu lezy odswierzac dohigieny,mozesz sie psiknac.no wiec umyła sie psikneła,poszła do lekarza i wychodzi zniesmaczona wiec córka pyt co sie stało,no własciwie nic tylko lekarz przez cały czas sie podsmiewał jak mnie badał.a co sie okazało,babunia psikneła sie lakierem do włosów z broookatem
 
neci dobre z tym brokatem

A my dzis wychodzimy do przeszkola,a mloda do mnie,ze brzuszek jak boli,to ja sie pytam od czego,a ona do mnie CZY ONA MA WSZYSTKO WIEDZIEC??
 
reklama
Do góry