reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

z innej beczki.... rozmowa kwalifikacyjna jak wybrnac?!?!?

paulina2400

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2015
Postów
39
Witam,
Dziewczyny doradzcie....zakonczylam juz urlop macierzynskie, teraz wykorzystuje jescze zalegly urlop za 2015. Powrot do pracy mam w kwietniu. Zostalam przeniesiona na inne stanowisko, nie jestem zadowolona z tej zmiany. Wyslalam pare CV i zostalam zaproszona na rozmowe kwal, zalezy mi na tej rozmowie. Problem w tym, ze w CV nie zaznaczylam ze przebywam na urlopie. Mialam wzor CV cwzesniej juz przygotowany i taki wyslalam i teraz jestem w kropce. Jak to powiedzIwc? Czy nic nie mowic? Pomozcieeee
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, przepraszam, ze dopiero dzis daje znac ale mialam mnostwo zawirowan. Wiec nie byla to tpowa rozmowa kwalifikacyjna. Nie bylo pytan mocn/slabe strony itp itd mialam tylko cos powiedziec o sobie i o obecnych obowiazkach. Panie tylko zapytaly jaki mam okres wypowiedzenia. Powiedzialam, ze 2 tyg. Juz wczesniej wyniklo z rozmowy, ze dlugo potrwa ta rekrutacja bo nie maja czasu, tak do polowy kwietnis wiec nic nie mowilam o macierzynskim. Dziekuje wszystkich za wsparcie
reklama
Hej, przepraszam, ze dopiero dzis daje znac ale mialam mnostwo zawirowan. Wiec nie byla to tpowa rozmowa kwalifikacyjna. Nie bylo pytan mocn/slabe strony itp itd mialam tylko cos powiedziec o sobie i o obecnych obowiazkach. Panie tylko zapytaly jaki mam okres wypowiedzenia. Powiedzialam, ze 2 tyg. Juz wczesniej wyniklo z rozmowy, ze dlugo potrwa ta rekrutacja bo nie maja czasu, tak do polowy kwietnis wiec nic nie mowilam o macierzynskim. Dziekuje wszystkich za wsparcie
 
Rozwiązanie
Do góry