reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Z jakich atrakcji dla rodzin korzystacie?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez etna89, 26 Styczeń 2018.

1. etna89

etna89

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Korzystacie z jakichś takich atrakcji dla całych rodzin w waszych okolicach?
    Zastanawiam się, czy jest u was w czym wybierać. Ja mieszkam w małym mieście i gdziekolwiek - do sali zabaw czy nawet do głupiego kina trzeba jechać 20-40 kilometrów.
    Widziałam konkurs na Tatento, gdzie można wygrać wycieczkę do Legolandu. Trzeba tylko właśnie wpisywać tam u nich na stronce namiary na takie miejsca przyjazne dzieciakom.
    Jak jest z tym u was?

2. andzia34

andzia34

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My długo zastanawialiśmy jak fajnie spędzać czas z moją siedmiolatką, szczególnie w weekend. i zaczęliśmy kręcić z nią filmiki. szukamy jakiegoś pomysłu, najlepiej prostego i tworzymy. Jest dużo zabawy, ale też bardzo dużo pracy. A ona nauczyła się pewności siebie plus oczywiście robimy tylko te rzeczy z których może się czegoś nauczyć. polecam

3. reklama
  4. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeżeli faktycznie każdy plac czy salę zabaw macie daleko, warto zorganizować czas we własnym zakresie dla dziecka i oprócz przedszkola wykazać się kreatywnością- nawet postawić własny mini plac zabaw z piaskownicą czy latem basen przenośny.

5. zielinskakasia

zielinskakasia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w Poznaniu np jest mnóstwo miejsc, gdzie można fajnie, aktywnie spędzać czas. Zoo, Palmiarnia, ogród botaniczny, Jezioro Maltańskie

6. basbas

basbas Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Często chodzimy do kina, akurat w mieście to o tyle fajne, że jest co robić, nawet jak pogoda jest do kitu. Basen też wchodzi w grę i to całkiem często, bo dzieciaki lubią pływać. Warto zapisać je na jakieś zajęcia pozalekcyjne, czy dodatkowe typu siatkówka i inne tego typu rzeczy, byleby złapały jakieś zainteresowanie, warto próbować.

Poleć forum