reklama
 1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Z jakich atrakcji dla rodzin korzystacie?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez etna89, 26 Styczeń 2018.

 1. etna89

  etna89

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Korzystacie z jakichś takich atrakcji dla całych rodzin w waszych okolicach?
  Zastanawiam się, czy jest u was w czym wybierać. Ja mieszkam w małym mieście i gdziekolwiek - do sali zabaw czy nawet do głupiego kina trzeba jechać 20-40 kilometrów.
  Widziałam konkurs na Tatento, gdzie można wygrać wycieczkę do Legolandu. Trzeba tylko właśnie wpisywać tam u nich na stronce namiary na takie miejsca przyjazne dzieciakom.
  Jak jest z tym u was?
   
 2. andzia34

  andzia34

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  My długo zastanawialiśmy jak fajnie spędzać czas z moją siedmiolatką, szczególnie w weekend. i zaczęliśmy kręcić z nią filmiki. szukamy jakiegoś pomysłu, najlepiej prostego i tworzymy. Jest dużo zabawy, ale też bardzo dużo pracy. A ona nauczyła się pewności siebie plus oczywiście robimy tylko te rzeczy z których może się czegoś nauczyć. polecam
   
 3. reklama
 4. MojeKLocki24

  MojeKLocki24 Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeżeli faktycznie każdy plac czy salę zabaw macie daleko, warto zorganizować czas we własnym zakresie dla dziecka i oprócz przedszkola wykazać się kreatywnością- nawet postawić własny mini plac zabaw z piaskownicą czy latem basen przenośny.
   
 5. zielinskakasia

  zielinskakasia Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  w Poznaniu np jest mnóstwo miejsc, gdzie można fajnie, aktywnie spędzać czas. Zoo, Palmiarnia, ogród botaniczny, Jezioro Maltańskie
   
 6. basbas

  basbas Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Często chodzimy do kina, akurat w mieście to o tyle fajne, że jest co robić, nawet jak pogoda jest do kitu. Basen też wchodzi w grę i to całkiem często, bo dzieciaki lubią pływać. Warto zapisać je na jakieś zajęcia pozalekcyjne, czy dodatkowe typu siatkówka i inne tego typu rzeczy, byleby złapały jakieś zainteresowanie, warto próbować.
   

Poleć forum