reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Z jakich atrakcji dla rodzin korzystacie?

Od
18 Styczeń 2018
Postów
4
Odpowiedzi
0
#1
Korzystacie z jakichś takich atrakcji dla całych rodzin w waszych okolicach?
Zastanawiam się, czy jest u was w czym wybierać. Ja mieszkam w małym mieście i gdziekolwiek - do sali zabaw czy nawet do głupiego kina trzeba jechać 20-40 kilometrów.
Widziałam konkurs na Tatento, gdzie można wygrać wycieczkę do Legolandu. Trzeba tylko właśnie wpisywać tam u nich na stronce namiary na takie miejsca przyjazne dzieciakom.
Jak jest z tym u was?
 
reklama
Od
11 Marzec 2018
Postów
1
Odpowiedzi
0
#2
My długo zastanawialiśmy jak fajnie spędzać czas z moją siedmiolatką, szczególnie w weekend. i zaczęliśmy kręcić z nią filmiki. szukamy jakiegoś pomysłu, najlepiej prostego i tworzymy. Jest dużo zabawy, ale też bardzo dużo pracy. A ona nauczyła się pewności siebie plus oczywiście robimy tylko te rzeczy z których może się czegoś nauczyć. polecam
 
Od
1 Sierpień 2017
Postów
94
Odpowiedzi
0
#3
Jeżeli faktycznie każdy plac czy salę zabaw macie daleko, warto zorganizować czas we własnym zakresie dla dziecka i oprócz przedszkola wykazać się kreatywnością- nawet postawić własny mini plac zabaw z piaskownicą czy latem basen przenośny.
 

basbas

Początkująca w BB
Od
16 Luty 2015
Postów
16
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
#5
Często chodzimy do kina, akurat w mieście to o tyle fajne, że jest co robić, nawet jak pogoda jest do kitu. Basen też wchodzi w grę i to całkiem często, bo dzieciaki lubią pływać. Warto zapisać je na jakieś zajęcia pozalekcyjne, czy dodatkowe typu siatkówka i inne tego typu rzeczy, byleby złapały jakieś zainteresowanie, warto próbować.
 

Krystek99

Początkująca w BB
Od
3 Październik 2017
Postów
28
Odpowiedzi
0
#6
w niedziele w Szczecinie w Artyzie są bajki muzyczne na żywo, fajna sprawa, dziecko nie dość ze posłucha ciekawej bajki to jeszcze pogra na instrumentach :)
 
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry