reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

polecam książkę ,,Ponieważ Cię Kocham" Musso Guillaume dziś ją do przeczytania dała mi siostrzenica D on przeczytała ją wczoraj;-) siostra D przedwczoraj a ja zaczełam dziś po 15 i o 19 skończyłam:tak:
 
reklama
polecam książkę ,,Ponieważ Cię Kocham" Musso Guillaume dziś ją do przeczytania dała mi siostrzenica D on przeczytała ją wczoraj;-) siostra D przedwczoraj a ja zaczełam dziś po 15 i o 19 skończyłam:tak:
Monia tak zachwalałaś że polowałam na allegro i dzisiaj upolowałam:-) teraz tylko czekam aż przyjdzie oj już się nie mogę doczekać

Ja ostatnio czytałam mojego ukochanego H. Cobena "Mistyfikacja" superr
 
Monia tak zachwalałaś że polowałam na allegro i dzisiaj upolowałam:-) teraz tylko czekam aż przyjdzie oj już się nie mogę doczekać

Ja ostatnio czytałam mojego ukochanego H. Cobena "Mistyfikacja" superr

Mam nadzieję że spodoba Ci się książka:-)
 
Monia tak zachwalałaś że polowałam na allegro i dzisiaj upolowałam:-) teraz tylko czekam aż przyjdzie oj już się nie mogę doczekać

Ja ostatnio czytałam mojego ukochanego H. Cobena "Mistyfikacja" superr
Nuśka książka przeczytana? podobała się?
 
Poszłam wczoraj do księgarni i mówię do pana: "poszukuję coś lekkiego, kobiecego, przyjemnego, wakacyjnego co nie zmusza do używania mózgu". A pan do mnie: "Nieeee, pani nie chce nic takiego... proponuję..." i wyciągnął mi kilka bardziej ambitnych książek. Wybrałam "Historię Edgara" Davida Wróblewskiego :-D uwielbiam tą księgarnię i tego pana
 
reklama
Do góry