reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

reklama
Gagulec - a ja wlasnie nie znam Forsytha, podsunelas mi mysl :-) wiec jutro maz popedzi do biblioteki :-)
Ja w zeszłym tygodniu kupiłam sobie 'Fałszerza" za 9,95pln:szok::-) W kioskach jest teraz do kupienia co 2 tygodnie książka Grishama i Forsytha- pierwsze numery na zachętę były po 9,95 a teraz są po 15 z hakiem.
A teraz idę się oddać thrillerowi psychologicznemu pt "Dotyk zła" autorstwa Alex Kava.
 
Gagulec - fajnie trafic na kogos z podobnym gustem :tak: Ja skolei polecam autorkę Joy Fielding, kazda jej ksiazka jest inna - od psychologicznych powiesci po zaskakujace thrillerki. Jestem zapisana w bibliotece i to mnie ratuje przed bankructwem i utonieciem w lieraturze - doslownie :tak:
Majandra - czytalam Kochankow i Ptaska, musze przyznac, ze jakos mnie nie przekonuja, choc wiem ze sa ogolnie znane i uznane. Ogolnie to wydawnictwo ktore wydaje Whartona i Carolla - wydaje wlasnie tego typu tytuly, ktore do mnie nie trafiaja.
 
Ja polecam!!!

"Kamienne tablice" Żukrowski Wojciech i "Szerszeń" autora nie pamiętam, ale ksiażka chwytająca za serce i trzymająca w napięciu.
 
Carolla przeczytalam tylko(na razie!) Zakochany duch - fajna...Kraine chichow sie boje czytac bo to podobno horror...prawda to? Strach sie bac?
A dla zagubionych kobiet polecam Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert:tak::-)
 
reklama
ja wczoraj przeczytałam ,,Anioł Johnny" Danielle Steel i bardzo mi sie podobała nawet się popłakałam w trakcie czytania. Polecam:tak:
 
Do góry