reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z niemowlakiem na zagraniczne wakacje

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Być może o to jej chodziło ale sezon to chyba okres lipiec-sierpień ;-)

A mam jeszcze jedno pytanie do Alfa Star od kiedy dziecko do 2 lat podróżuje za darmo? (rozmawiamy tu o podróży samolotem jak rozumiem?)
 
reklama
Myślę, ze koleżanka niedokładnie sie wyraziła. Przypuszczam, że chodziło jej o to, że na Teneryfie klimat jest bardzo zrównoważony i nie ma nagłych skoków temperatury. W czerwcu powinna wynosić poniżej 30 stopni.

BYłam koniec czerwca początek lipca i było ok 40 stopni :tak::tak: słoneczko aż parzy :-D:-D

Alfa star - cena za bułgarię powala na kolana , to z przelotem ? :-D:-D
za rok tam wrócę , bardzo mi się podobało .
 
BYłam koniec czerwca początek lipca i było ok 40 stopni :tak::tak: słoneczko aż parzy :-D:-D Alfa star - cena za bułgarię powala na kolana , to z przelotem ? :-D:-D
za rok tam wrócę , bardzo mi się podobało .

Byłaś na Teneryfie i było tak gorąco? I, jak się czuły dzieciaczki? A jeśli chodzi o Bułgarię
to cena cie powala, że drogo, czy tanio?
 
Być może o to jej chodziło ale sezon to chyba okres lipiec-sierpień ;-)

A mam jeszcze jedno pytanie do Alfa Star od kiedy dziecko do 2 lat podróżuje za darmo? (rozmawiamy tu o podróży samolotem jak rozumiem?)

Dziecko do 2 lat (tzw. infant) zawsze podróżuje za darmo, jedyny koszt jaki należy ponieść to obowiązkowe ubezpieczenie i w przypadku Egiptu jest to koszt 50PLN, pozostałe kierunki 199pln
Alfa Star
 
Byłaś na Teneryfie i było tak gorąco? I, jak się czuły dzieciaczki? A jeśli chodzi o Bułgarię
to cena cie powala, że drogo, czy tanio?

Przesyłam link z prognozą pogody na Teneryfie może to coś pomoże :)
Pogoda Teneryfa - informacje. Pogoda na Teneryfie, prognoza pogody na Teneryfie

Cena Bułgarii podana przez koleżankę to jest za dojazd własny - dotyczy tylko samego zakwaterowania w hotelu, pełny pakiet z przelotem, zakwaterowaniem we wcześniej wspomnianym hotelu Primasol Sunrise i wyżywieniem All Inc wynosi za 2 osoby i dziecko od 2 do 14 lat 4088pln termin od 11-06-2012 do 18-06-2012 wylot z Warszawy. Cena 2 osób dorosłych z dzieckiem do 2 lat wynosi - 3 697pln
W razie pytań proszę dzwonić na naszą infolinię, podamy ceny na inne terminy lub hotele 48/384 55 00
Alfa Star 1
 
Byłaś na Teneryfie i było tak gorąco? I, jak się czuły dzieciaczki? A jeśli chodzi o Bułgarię
to cena cie powala, że drogo, czy tanio?

Aniu byłam bez dzieci . Mimo tak wysokich nie raz temperatur panuje tam super klimat . odczuwalna temperatura jest dużo niższa :tak: Trzeba tylko uważać żeby się nie oszukać i nie spalić za bardzo słoneczkiem .
Mając jednak małe dzieci pojechałabym tam we wrześniu , czy październiku . Jednak jest taniej i mniej ludzi :tak:
Jedno mi się nie podobało - jak dla mnie nawet w lato zimna woda :-D:-D ale mi chyba wszędzie jest w wodzie zimno - no może oprócz podgrzewanego basenu .


Co do bułgari , tu post alfa star

Wracając do oferty. Pani synek nie ma jeszcze ukończonych 2 lat , więc podróżuje za darmo. Stąd oferta wyjazdu jest bardzo korzystna, np: przy tygodniowym wyjeździe w dniach 11.06 za 2 dorosłych + maluszka cena wraz z ubezpieczeniem wyniesie 3697 zł. z przelotem i 1898 zł.(z dojazdem własnym) i

Dla mnie oferta rewelacyjna rozpatrując bez lotu np. doba dla dwóch osób kosztuje 271 zł . dodajmy do tego tylko , że jesteśmy w wysokiej klasy hotelu , gdzie żarełko jest pod nos całą dobę , alkohole czy inne przyjemności . mamy zwykle ręczniki w cenie , wszelka pomoc i sprzątnięte , to czego chcieć więcej .
Do tego porównajmy nasze morze . gdzie marny mały pokoik w miarę blisko plaży w którym trzeba sobie ugotować i nikt nam nie sprzątnie kosztuje ok 70 zł od osoby w pełnym sezonie
:tak: także bułgaria górą :-D:-D
Nawet z lotem posiadając dziecko do 2 lat cenowo wychodzi całkiem nieźle .
Zresztą jechać na tydzień autem biznes mało opłacalny - dojazd kosztował nas tok temu ok 1200zł ( nocleg , winiety , mój mandat w rumuni
:-D:-D, obiady po drodze ) ;-)
jednak trasa mimo tego że jest ciężka , jest niepowtarzalna , rumunia jest przepiękna i warto ją zobaczyć nawet tylko z auta .


Alfa star - widzę że w niektórych biurach pojawia się nowy kierunek - Rumunia właśnie . Jakie są progonozy ? Bedzie taki bum jak na bułgarię , która teraz wróciła do łask i jest ogromnym placem budowy nowych hoteli ?
Widziałam już zresztą kilka ofert wyjazdów właśnie tam . A jak u was ? Mówi się o tym kierunku ?
 
Nie przewidujemy w tej chwili wprowadzenia Rumunii do swojej oferty, może w przyszłm roku kto wie :)
 
Nie przewidujemy w tej chwili wprowadzenia Rumunii do swojej oferty, może w przyszłm roku kto wie :)

Fajnie by było , bo kraj jest piękny . Morze jak w bułgari. Troszkę im infrastruktury jeszcze brak , ale budują , budują :-D:-D Autostrad chyba jednak jest więcej niż u nas :-D:-D
 
Alfa Star a jaka jest cena pobytu tygodniowego w Bułgarii na początku sierpnia dla 2osób dorosłych + dziecko 5lat + dziecko 1rok??? (proszę o kalkulację z przelotem)
 
reklama
Prosze o przesłanie wszelkich preferencji (lotnisko wylotowe, opcja wyżywenia itp.) na adres mailowy rezerwacja@alfastar.pl, wówczas prześlemy zwrotnie kalkulację cenową.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry