reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

z piersi na bebilin pepti 2 biegunka

asiorreek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2012
Postów
786
Miasto
Racibórz
Drogie mamy moja cora ma 8 miesięcy do tej pory tylko na piersi niestety ja dostałam tak ostrego zapalenia piersi wraz z angina i zapaleniem zatok ze dostałam bromberon na zatrzymanie laktacji i musiałam ja z dnia na dzień praktycznie odstawić. Mala dostaje bebilon pepti z racji tego ze wcześniejsze przejścia na zwykle mieszanki konczyly sie wymiotami jedynie po pepsi bylo ok. Z tym ze wczesniej może ze 3 razy pila to mleko bo do konca nie chciałam jej odstawić. Teraz niestety musiałam i od 2 dni skonczyly sie moje zapasy mala pije tylko pepti i ma biegunkę. Tzn robi z 5 kup jak woda prawie nie w kazdej ale śluzu tez sie znajdzie. Z tym ze mala dostaje równie teraz antybiotyk tak się to fatalnie zbieglo. I nie wiem czy ta biegunka po pepti czy po tym antybiotyku. Nie wiem czy próbować inne mleko . A tak to jest wesola problem jedynie ze spaniem ale to przez kaszel.
 
reklama
Po preparatach mlekozastępczych typu pepti lub nutramigenie kupy moga byc zielone i rzadkie to norma.Po antybiotyku tez mogą takie byc ale wystepują chyba troche później.Do antybiotyku podaj probiotyk wtedy biegunka nie powinna się pojawic.
 
Kazda z moich dwóch coreczek wraz z pierwszym,dniem brania antybiotyku dostaje zielonych wodnistych kup. Właśnie od anyybiotyku.
Mlodsza równie byla na,pepti i nic sie nie dzialo.

Jedyny probiotyk, który działa przy antybiotykach na moje dziewczyny to jest enterol saszetki, plus jakiś zwykly probiotyk daje.

Akurat mam,ten,sam problem bo córcia właśnie jest na antybiotyku i daje jej trilac forte krople plus właśnie saszetkę enterolu.
Nie odstawiaj pepti, spróbuj z probiotykami.
 
Do góry