reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z piersi na butelkę - JAK ?!

wybacz, trochę na szybko pisalam bo spieszyło mi się do wyjścia i jakby to była czyjaś wypowiedz i sama bym ją czytała to pewnie też nie do konca potrafiłabym wyłapać jej sens ;). chodziło mi oczywiście o karmienie dziecka naturalnym mlekiem mamy z pomocą butelki (np przez babcie, czy tatę kiedy nie można przystawić dziecku piersi). pozdrawiam;)
 
reklama
Ja przestawiając dziecko an butelke tez napotkałam trudnosci. Wypróbowałam kilka rodzaji mleka aż trafiłam na Bebilon mleko następne. Ponoc inspirowane mlekiem matki takzeby dziecko nie wyczuwało róznicy. No ale zostaje jeszcze kwestia doboru odpowiedniej i wygodnej butelki.
36941_1.jpg
BEBILON 350g 2 Mleko następne powyżej 6 miesiąca, Sklep, Cena - Tanio, Mleka - Supermarket Internetowy * Zakupy z Dostawą Do Domu - bdsklep.pl
 

Załączniki

  • 36941_1.jpg
    36941_1.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 65
Ja przygodę z zakończeniem karmienia rozpoczęłam dopiero 3 tyg temu ale już jestem na wygranej. Trudności były w pierwszym tygodniu. Mały nie chciał pić mm (bebiko HA-podobno przez miesić HA przy zmianie z piersi na butlę a potem można już zwykłe następne). Pożniej miałam sposób ze do mleka dodawałam jedną miarkę kaszki bananowej ryżowej i w ten sposób syn przekonał się do tego mleka. Karmiłam go około tygodnia tylko w nocy a później przestałam także i w nocy. Dzisiaj syn już nawet nie chcę piersi. Pije mm bez dodatku kaszki. Ahh słyszałam też że mleko Bebiko oraz Bebilon mają najbardziej zbliżony smak do mleka matki dlatego są najlepsze przy przechodzeniu z karmienia naturalnego do karmienia butelką (tak mi powiedziały kiedys położne).
 
Do góry