reklama

Z przymrużeniem oka :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2010' rozpoczęty przez pszczylaszczka, 9 Luty 2010.

1. pszczylaszczka

pszczylaszczka Fanka BB :)

jak wazny jest relaks wiemy dobrze. Proponuję zamieszczac tu śmieszne historyjki

Na początek- jakie znacie przesądy na temat ciąży?

1.Jak Ci marzną stopy bardziej niż przed ciążą to będzie chłopak
    2.Jak masz zgagę, dziecko urodzi się kudłate.
    3.Nie wolno patrzeć na księżyc w pełni, bo dziecko urodzi się łyse.
    4.Nie można zaglądać ziewającemu kotu do gardła, bo dziecko może mieć rozczep
    podniebienia...
    5.Przez płot nie wolno przechodzić bo dojdzie do rozwarcia.

2. bira

bira Listopadowe mamy'07

Jak będziesz spała z siekierą pod poduszką, to urodzi się chłopak,
    jak będziesz farbować włosy, to dziecko będzie rude
    Jak będziesz nosić pasek, to dziecko owinie się pępowiną i umrze... oj zapomniała o koralach... więc korale też zabronione
    Wózka eż nie można do domu przynieśc, bo dziecko umrze
    więcej w tej chwili nie pamiętam, ale było tego mnóstwo

3. reklama
  4. bira

bira Listopadowe mamy'07

Pszczylaszczka, Twój drugi punkt u mnie się sprawdził:-D:-D

5. pszczylaszczka

a te czerwone kokardki w wozku???? takie zeby nie rzucic uroku na dziecko.
    Mama mojej kolezanki sie uparta,ze bez tego nie wypusci dziecka na dwor

i ponoc na swiadka do slubu nie mozna prosic ciezarnej....:-)

6. bira

bira Listopadowe mamy'07

No, brawo... a moja znajoma dwa miesiące z dzieckiem z domu nie wyszła, bo nie było ochrzczone:eek: Nie wiem tylko jak do tego domu ze szpitala dotarli i później do kościoła, zy jakimś tunelem mieli iśc czy co, bo nie zagłębiałam się w temat;-)

7. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Swietny temat! Ale sie nasmialam. Ha ha ha tunelem do kosciola!!! :-D:-D:-D
    Cierzarnej to chyba nawet do chrztu niby niemozna! A tego ilu rzeczy niemozna robic bo sie cos dziecku stanie to jest tyle ze chyba cala ciaze trzeba w luzku przelezec by losu niekusic :wściekła/y:
    Kobieta w ciąży nie może wyglądać przez wizjer w drzwiach bo dzidziuś może mieć zeza;-)
    Ciężarna nie powinna się zapatrzeć na nikogo bo dziecko może być do tego kogoś podobne :confused2:
    Nie powinna wieszać firanek bo dziecko może się odwrócić pośladkowo:rofl2:
    W ciąży nie wolno szyć, haftować,nawet guzika nie wolno przyszyć bo dziecko owinie się pępowiną i udusi.:eek:
    Kobiecie w ciąży nie wolno być nic winnym bo spotka tego winnego coś nieprzyjemnego. :baffled:
    Jeśli kobieta usiądzie na krzesle,na którym siedziała kobieta w ciąży to niebawem i ona będzie w ciąży:elvis:
    Jeśli masz mdłości rano - będzie dziewczyna, jeśli wieczorem - będzie chłopak (co mają powiedzieć osoby, które nie odczuwają mdłości?) :angry:
    Jeśli masz już jedno dziecko i jesteś w drugiej ciąży, to patrz, co twój potomek mówi. Jeśli najpierw powie "mama", urodzisz dziewczynkę, jeśli "tata", urodzisz chłopca. (tego niekapuje?) :nerd:
    Nie wolno w ciąży spoglądać przez dziurkę od klucza, bo dziecko będzie głupie. :unsure:
    Jeśli brzuch dotknie dziad, to szczęście jest szczególnie wielkie :wink:
    Jeśli zapatrzysz się na brzydkiego, twoje dziecko będzie straszyć facjatą :growl:

Ale tego znalazlam :-D:-D:-D

8. pszczylaszczka

[

Jeśli brzuch dotknie dziad, to szczęście jest szczególnie wielkie :wink:

ale gdzie ja znajde takiego Dziada? Jaka jest definicja 100% dziada??:-)
    zbiera butelki, wczorajszy zapach i siedzi na lawce w parku- a do niego kolejki pieknych mamus

9. Maga76

Maga76 Fanka BB :)

no jeden z naszych polityków się na takiego natknął ;-) i powiedział mu żeby "poszedł sobie" ;-)

10. reklama
  11. bira

bira Listopadowe mamy'07

Muminka, padłam;-) Skąd ludzie to biorą... no i ciekawi mnie ta definicja dziada;-)

12. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

No mnie kurka tez! Chociarz ta kolejka do dziada mnie rozsmierzyla! H ha ha u nas jest taki jeden pan. Ogolnie mily.Stoi przy sklepie i odbiera wuzki. To czy sie myje to raczej niepowiem a i fryzjera juz wiekam niewidzial wiec moze tym razem zamiast wuzkaa porosze go o poglaskanie brzusia :tak:
    Dobre jest tez z tym siedzeniem na krzesle. A potem sie dziwia ze dziewice w ciaze zachodza!!! Ja tam w goglach wpisalam "najdziwniejsze przesady ciazowe" Oj ile ja tam teo znalazlam :szok::szok::szok:

Poleć forum