reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

pszczylaszczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2010
Postów
392
Miasto
wroclaw
jak wazny jest relaks wiemy dobrze. Proponuję zamieszczac tu śmieszne historyjki


Na początek- jakie znacie przesądy na temat ciąży?

1.Jak Ci marzną stopy bardziej niż przed ciążą to będzie chłopak
2.Jak masz zgagę, dziecko urodzi się kudłate.
3.Nie wolno patrzeć na księżyc w pełni, bo dziecko urodzi się łyse.
4.Nie można zaglądać ziewającemu kotu do gardła, bo dziecko może mieć rozczep
podniebienia...
5.Przez płot nie wolno przechodzić bo dojdzie do rozwarcia.
 
reklama
Jak będziesz spała z siekierą pod poduszką, to urodzi się chłopak,
jak będziesz farbować włosy, to dziecko będzie rude
Jak będziesz nosić pasek, to dziecko owinie się pępowiną i umrze... oj zapomniała o koralach... więc korale też zabronione
Wózka eż nie można do domu przynieśc, bo dziecko umrze
więcej w tej chwili nie pamiętam, ale było tego mnóstwo
 
a te czerwone kokardki w wozku???? takie zeby nie rzucic uroku na dziecko.
Mama mojej kolezanki sie uparta,ze bez tego nie wypusci dziecka na dwor

i ponoc na swiadka do slubu nie mozna prosic ciezarnej....:-)
 
No, brawo... a moja znajoma dwa miesiące z dzieckiem z domu nie wyszła, bo nie było ochrzczone:eek: Nie wiem tylko jak do tego domu ze szpitala dotarli i później do kościoła, zy jakimś tunelem mieli iśc czy co, bo nie zagłębiałam się w temat;-)
 
Swietny temat! Ale sie nasmialam. Ha ha ha tunelem do kosciola!!! :-D:-D:-D
Cierzarnej to chyba nawet do chrztu niby niemozna! A tego ilu rzeczy niemozna robic bo sie cos dziecku stanie to jest tyle ze chyba cala ciaze trzeba w luzku przelezec by losu niekusic :wściekła/y:
Kobieta w ciąży nie może wyglądać przez wizjer w drzwiach bo dzidziuś może mieć zeza;-)
Ciężarna nie powinna się zapatrzeć na nikogo bo dziecko może być do tego kogoś podobne :confused2:
Nie powinna wieszać firanek bo dziecko może się odwrócić pośladkowo:rofl2:
W ciąży nie wolno szyć, haftować,nawet guzika nie wolno przyszyć bo dziecko owinie się pępowiną i udusi.:eek:
Kobiecie w ciąży nie wolno być nic winnym bo spotka tego winnego coś nieprzyjemnego. :baffled:
Jeśli kobieta usiądzie na krzesle,na którym siedziała kobieta w ciąży to niebawem i ona będzie w ciąży:elvis:
Jeśli masz mdłości rano - będzie dziewczyna, jeśli wieczorem - będzie chłopak (co mają powiedzieć osoby, które nie odczuwają mdłości?) :angry:
Jeśli masz już jedno dziecko i jesteś w drugiej ciąży, to patrz, co twój potomek mówi. Jeśli najpierw powie "mama", urodzisz dziewczynkę, jeśli "tata", urodzisz chłopca. (tego niekapuje?) :nerd:
Nie wolno w ciąży spoglądać przez dziurkę od klucza, bo dziecko będzie głupie. :unsure:
Jeśli brzuch dotknie dziad, to szczęście jest szczególnie wielkie :wink:
Jeśli zapatrzysz się na brzydkiego, twoje dziecko będzie straszyć facjatą :growl:


Ale tego znalazlam :-D:-D:-D
 
[

Jeśli brzuch dotknie dziad, to szczęście jest szczególnie wielkie :wink:


ale gdzie ja znajde takiego Dziada? Jaka jest definicja 100% dziada??:-)
zbiera butelki, wczorajszy zapach i siedzi na lawce w parku- a do niego kolejki pieknych mamus
 
reklama
No mnie kurka tez! Chociarz ta kolejka do dziada mnie rozsmierzyla! H ha ha u nas jest taki jeden pan. Ogolnie mily.Stoi przy sklepie i odbiera wuzki. To czy sie myje to raczej niepowiem a i fryzjera juz wiekam niewidzial wiec moze tym razem zamiast wuzkaa porosze go o poglaskanie brzusia :tak:
Dobre jest tez z tym siedzeniem na krzesle. A potem sie dziwia ze dziewice w ciaze zachodza!!! Ja tam w goglach wpisalam "najdziwniejsze przesady ciazowe" Oj ile ja tam teo znalazlam :szok::szok::szok:
 
Do góry