reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

z wychowawczego na L4

Dołączył(a)
13 Lipiec 2015
Postów
1
Witam obecnie jestem na wychowawczym dowiedzialam sie ze jestem w 6 tygodniu ciąży i napisałam do pracy o przerwanie urlopu wychowawczego i powrót do pracy aby potem przejsc na platne L4 oraz miec płatny urlop macierzynski.
W pracy zgodzili sie na powrot ( 30 dni od daty napisania mojej prosby ) wracam 20 lipca ale na inne stanowisko bo moje jest juz zajete ( przedtem bylam asystentka stomatologiczna a teraz zaproponowali mi stanowisko w dokumentacji medycznej za ta sama kwote ktora wczesniej zarabialam ).
Bylam przyjeta na caly etat na czas nieokreslony.
W kadrach poinformowali mnie ze teraz bede miala nowa umowe (w zwiazku ze zmiana stanowiska najpierw na okres 3 miesiecy tzw okres probny a potem druga umowe ).
Moje pytanie brzmi :
W zwiazku ze zmiana stanowiska i podpisaniem nowej umowy najpiew na okres 3 miesiecy probna a potem nastepna
PYT 1 :
kiedy moge dac L4 pracodawcy zeby dobrze na tym wyjsc chcialam zaznaczyc ze jeszcze nie mam podpisanej nowej umowy bo dopiero ja tworza a filia glowna jest w Warszawie i troche to trwa
PYT 2:
Czy pracodawca po dowiedzeniu sie ze jestem w ciazy moze mi nie dac do podpisania nowej umowy po okresie probnym ( 3 miesiecy )
PYT 3:
Czy bede musiala chodzic do pracy caly okres probny 3 miesiecy i czekac az podpisze ta 2 umowe czy odrazu po przyjsciu do pracy z urlopu wychowaczego moge dac L4
PYT 4:
Kiedy najlepiej powiedziec pracodawcy ze jestem w ciazy ?

Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje :)
 
reklama
Do góry