reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za chuda mama!!

anetkam

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
22
Miasto
radom
Cześć dziewczyny ,czy któraś z was ma jeszcze taki problem?Ja urodziłam 2 dziewczynki po których bardzo wychudłam i pomimo specjalnej diety pogrubiającej:laugh2: (słodycze ,kolacja po 22 godz.)nie moge przybrać na wadze.Już sama nie mogę na siebie patrzeć.Dodam,że nigdy przedtem nie byłam taka chuda.Poradzcie coś proszę:sick: .
 
reklama
Zazdroszcze takiej diety :laugh2::laugh2:
A tak serio to moze jakas kreatyne zaczac brac,lub poprosic trenera z silowni o jakis zestaw cwiczen.
Serio to niewiem :baffled:
Moze porada lekarza???
 
z takim problemem często się nie spotyka:-D ja też nie mam pojęcia co powinnaś zrobić.może faktycznie udaj się po poradę do jakiegoś lekarze:laugh2:
 
witam ja tez urodzilam coreczke i jestem chuda wszyscy mowia ze nie dlugo bede mogla schowac sie za zapalke hehe przed ciaza bylam o wiele grubsza i tez opycham sie slodyczami i jem po 22 czasem w nocy jak wstaje do mojej corki to tez cos przekasze robiac jej mleko hehe
 
To sprawka homonów, niektóre kobiety tyją nadmiernie a niektóre chudną. Lekarz powinien coś Ci poradzić (np. endokrynolog albo ogólny).
 
był czas .ze i ja zazdrościłam tym którzy nie mogli przytyć.Ale może macie rację z tymi hormonami?Poradzę się lekarza i zobaczę co on na to.:confused:
 
Witam w klubie!Mam dokłdnie ten sam problem...przed ciążą było jescze jak Cie moge ale zaraz po chudłam na potęgę!!! Robiłam badania i nic zdrowa jak BYCZEK bez anemii itp.Lekarze rozkładają ręce i słyczę tekst Taka pani uroda trzeba się zaakceptować itd.Ostatnio wpadłam na pomysł zapodania sobie jakiegoś preparaciku aptecznego na apetyt czy coś ...ale czy to pomoże.

Pozdrawiam SZCZUPLACZKI !!!!
 
Cześć dziewczyny.Długo sie nie odzywałam,ale to dlatego,że czekałam na wyniki badań.Otóż:morfologia książkowa(idealna):szok: ,tarczyca w normie,cukier na granicy normy.I co dalej?Nie mam pojecia.Lekarz powiedział,że tak już musi być i żadne czekoladki nic tu nie pomoga.Tak więc pozostaje nam ,chudym cieszyć sie z faktu ,iż nie mamy nadwagi:laugh2:
 
reklama
Cześć dziewczyny ,czy któraś z was ma jeszcze taki problem?Ja urodziłam 2 dziewczynki po których bardzo wychudłam i pomimo specjalnej diety pogrubiającej:laugh2: (słodycze ,kolacja po 22 godz.)nie moge przybrać na wadze.Już sama nie mogę na siebie patrzeć.Dodam,że nigdy przedtem nie byłam taka chuda.Poradzcie coś proszę:sick: .

ile masz wzrostu i ile ważysz aktualnie?
 
Do góry