reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za chuda mama!!

reklama
Ja mam tez ten problem,chcialabym przytyc i nie wiem jak:no:.Przed ciaza moja waga mi odpowiadala tzn przy wzroscie 176 waga 72-74 a teraz po ciazy waze 68:baffled::baffled::baffled: Ostatnio pomyslalam ze moze zaczac stosowac tabletki antykoncepcyjne,po nie ktorych dziewczyny tyja:tak:
 
Iwonka ja mam 175 cm wzrostu i ważę 68 kg. I chcę jeszcze pozbyć się paru kilogramów. Dziewczyny rozdaję kilosy, która się pisze???
A tak na serio. Anetkam może powinnaś iść do endokrynologa. Jeżeli na tarczycę robiłaś tylko TSH to nie jest to żaden wyznacznik. Mnie zawsze wychodziło dobrze TSH, a wszystkie inne tarczycowe miałam poza normą. No ale lekarz pierwszego kontaktu nie da Ci skierowania na pozostałe badania. Endokrynolog z całą pewnością da.
 
sewa no widzisz to praktycznie wazysz tyle co i ja i figure masz taka sama,ale ja jakos sie zle czuje z taka sylwetka,:no:wolalam siebie ciut bardziej przy kosci:zawstydzona/y::tak::-)
 
sewa a może wiesz , do endokrynologa trzeba mieć skierowanie?A tabletki antykoncepcyjne kiedyś już chodziły mi po głowie ,ale to nie jest dobry pomysł bo moje libido jest i tak niskie(a tabletki dodatkawo je obniża)
 
Anetkam do endokrynologa trzeba mieć skierowanie. Jak znam życie lekarz pierwszego kontaktu nie będzie zadowolony z tego, że poprosisz o skierowanie do specjalisty. I pewnie zapyta po co chcesz jeżeli TSH wyszło dobrze. Ja miałam taką historię. Lekarz nie dał mi skierowania. Wnerwiłam się i poszłam prywatnie. Zrobiłam badania prywatnie i tak jak pisałam wyszły mi źle. Poszłam z nimi do lekarza pierwszego kontaktu i zapytałam czy dalej sądzi, że sam będzie mnie leczył. Chyba trochę mu sie głupio zrobiło. No a teraz jestem na etapie szukania dobrego endokrynologa. Bo w Radomiu takiego nie uświadczysz.
 
najlepszy sposób to jeść białka+cukry(ryż ze śmietaną i cukrem,mleko i czekolada,bita śmietana i lody) albo tłuszcze+cukrami(najlepiej frytki,smażone banany).
PS.Zdrowe to to nie jest...
 
Mam ten sam problem.Waże 50 kg przy wzroście 170.Spódniczek nie noszę bo nogi wyglądają jak szczudła.I też nie mogę przytyć.:-:)no::baffled: Jem te niezdrowe rzeczy i nic.
 
:-D hurrra, w końcu ktoś ma ten problem, co ja. Nie, żebym sie cieszyła z cudzego nieszczęścia, ale na każdym forum dla mam które znalazłam jest tylko jak sie pozbyć kg. a ja też mam odwrotny problem. Przed ciążą ważyłam normalnie: ok. 57 do 59 kg przy 174cm, jak dla mnie było ok, czułam sie idealnie ale w czasie ciąży na początku ...schudłam dość dużo, miałam 54kg. Do takiej wagi wróciłam 2 miesiące po porodzie, czyli jakiś rok temu. Od tego czasu walczę uparcie o każdy kg. bo wyglądam delikatnie mówiąc...niezdrowo. Rzecz w tym, że już niemal mam wagę sprzed ciąży, ale i tak wyglądam chudo, tj. nie tak jak kiedyś przy tej samej wadze. No i wystarczy parę dni nieuwagi (np. zapomnę jedzenia do pracy, nie mam czasu a dużo zajęć) a już kg albo dwa w dół:-(
Znalazłyście na to jakiś sposób?
 
reklama
Niestety nie znalazłam.Mój problem może jest taki że jem małao tłustego,ale jak mam tłuste w buzi przeważnie mięso to zbiera mnie na wymioty.:no:
 
Do góry