reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za chuda mama!!

Kobiety ciągle są niezadowolone ze swojej sylwetki. Jak są chude to źle, jak grube - też źle, jak normalne to i tak źle bo za chude, jak szczupłe to nadal za chude. Poniekąd jest to wina wszechobecnych poglądów u kobiet które przez lata wykreowało większość mężczyzn, że kobieta musi mieć okrągłe kształty żeby się im podobać. Czyli wielki tyłek, szerokie biodra i duży biust. Nie wiem co w tym pięknego jak kobieta jest większa ode mnie, ale niech im będzie. Nawet dziewczyna którą poznałem coś tam czasami marudzi że nogi ma za chude i musiałem już kilka razy jej powtarzać że jej nogi są fajne i jest dobrze i mi się ona podoba.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem.. ja jeżeli czuje się za tłusta/za chuda to po porostu działam tak żeby jednak wyglądac dla siebie lepiej.. nie dla kogoś innego.
 
A co ma do tego facet???? To chyba zależy od niej jak ona chce wyglądać, a jeżeli nie czuje się dobrze w swom ciele obecnie to co??? Ma być taka bo facet chce?
 
A co ma do tego facet???? To chyba zależy od niej jak ona chce wyglądać, a jeżeli nie czuje się dobrze w swom ciele obecnie to co??? Ma być taka bo facet chce?
Co ma do tego facet pytasz. Czyli rozumiem, że mężczyzna nie ma prawa wybrać kobiety takiej jaka mu się podoba? Znam to. Ja mam o siebie dbać, zdrowo się odżywiać, nie zapuszczać brzucha itp. bo inaczej tobie się to nie spodoba. Ale jak ty o siebie nie dbasz to mężczyzny to nie powinno obchodzić. Doprawdy, bardzo egoistyczna postawa.
 
Co ma do tego facet pytasz. Czyli rozumiem, że mężczyzna nie ma prawa wybrać kobiety takiej jaka mu się podoba? Znam to. Ja mam o siebie dbać, zdrowo się odżywiać, nie zapuszczać brzucha itp. bo inaczej tobie się to nie spodoba. Ale jak ty o siebie nie dbasz to mężczyzny to nie powinno obchodzić. Doprawdy, bardzo egoistyczna postawa.

No i pamiętaj, żeby nie być łysym i nie mieć okularów 🤣🤣🤣
 
Co ma do tego facet pytasz. Czyli rozumiem, że mężczyzna nie ma prawa wybrać kobiety takiej jaka mu się podoba? Znam to. Ja mam o siebie dbać, zdrowo się odżywiać, nie zapuszczać brzucha itp. bo inaczej tobie się to nie spodoba. Ale jak ty o siebie nie dbasz to mężczyzny to nie powinno obchodzić. Doprawdy, bardzo egoistyczna postawa.
Priorytetem powinno być dobre samopoczucie we własnym ciele. Można brać zdanie partnera(partnerki) pod uwagę, ale jeśli ono mocno odbiega od naszego, to trudno. Musi się z tym pogodzić. Z samym sobą przebywamy cały czas i to ze sobą powinniśmy żyć w największej zgodzie.
 
Cześć dziewczyny ,czy któraś z was ma jeszcze taki problem?Ja urodziłam 2 dziewczynki po których bardzo wychudłam i pomimo specjalnej diety pogrubiającej:laugh2: (słodycze ,kolacja po 22 godz.)nie moge przybrać na wadze.Już sama nie mogę na siebie patrzeć.Dodam,że nigdy przedtem nie byłam taka chuda.Poradzcie coś proszę:sick: .
Traktowanie jedzenia słodyczy jako jakąkolwiek "dietę" jest troche bez sensu. Jeżeli masz dobry metabolizm to będziesz szybko spalać cukry.
 
reklama
No i pamiętaj, żeby nie być łysym i nie mieć okularów 🤣🤣🤣
Wiem że żartujesz, ale tak czy inaczej ani nie jestem łysy ani okularów nie noszę :)
Priorytetem powinno być dobre samopoczucie we własnym ciele. Można brać zdanie partnera(partnerki) pod uwagę, ale jeśli ono mocno odbiega od naszego, to trudno. Musi się z tym pogodzić. Z samym sobą przebywamy cały czas i to ze sobą powinniśmy żyć w największej zgodzie.
Tak, zgodzę się z tym. I podkreślam, że każdy facet wybierając kobietę na partnerkę życia powinien wybierać taką jaka mu się podoba. Jeśli więc mi się podobają chude to wybieram chudą (i taką też mam) bo nie chcę postępować wbrew swojej woli. Unikam też różnych dziwnych sytuacji typu "nie jesteś taka jak chciałem", "mogłabyś trochę schudnąć". Jest to krzywdzenie drugiej strony którego ja bym nigdy nie chciał. Nigdy bym nie chciał zachęcać czy naciskać na kobietę do odchudzania się dla mnie. Oczywiście kobieta musi być też charakterologicznie w porządku bo co mi po tym że się mi podoba fizycznie skoro charakter niezbyt dobry.

Każda kobieta ma prawo wyglądać tak jak chce. Każdy zaś mężczyzna ma prawo wybrać taką kobietę jaka mu się podoba i nikt nie powinien w to ingerować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry