reklama

Za co kochamy nasze dzieciaczki

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez monika25, 13 Wrzesień 2005.

1. monika25

monika25 Fanka BB :)

Chciałam napisać Wam za co kocham moją Karolkę, może podchwycicie temat i napiszecie też za co kochacie swoje dzieciaczki??
    Kocham moją córunię za to, że mimo kłopotów w ciąży urodziła sie zdrowa i śliczna. Że sie uśmiecha pięknie i codziennie daje mi siłę by żyć. Kocham ja za to, że dzięki niej znalazłam sens życia. Kocham ją za każdą słodką podkówkę, bo wiem że mnie potrzebuje i chce sie wtulić. Kocham ją za to, że jest i nigdy jej nie zawiodę.

2. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Zawsze wyznawałam pogląd, że nie kocha się człowieka "za coś"...więc kocham moją Julię, bo jest...tak po prostu ;D

3. reklama
  4. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

ładnie powiedziane Liriel, podpisuję się pod tym obiema rękoma!
    KOCHAM MOJEGO BRZDĄCA, TAK PO PROSTU ;D

5. zozanka

zozanka Fanka BB :)

kocham moją córcie za nieprzespane noce, haha to jest żart oczywiście....kocham moją córcie za to że jest i jest moja :)

6. monciapl

monciapl Fanka BB :)

Mi się wydaje , że prędzej o miłości między kobietą a mężczyzną można powiedzieć, że kocha się "za coś" . Np bo jest dobry, przystojny, troskliwy, czasami bo jest hojny itd. Natomiast dziecko kocha sie pomimo. Bezwzględu na to jakie jest i co robi i kim będzie w przyszłości. Matka zawsze kocha swoje dziecko, często nawet jeśli np dziecko źle postępuje w życiu, jest złym człowiekiem itd. No nie mowie o matkach, które porzucają swoje dzieci

A aktualnie Martynka najbardziej mnie rozczula jak probuje mnie straszyć. Jaką ma wtedy przejętą minkę :p

pozdrawiam

7. Agnexx

Agnexx Gość

Kocham moje dzieci za to, że są... :laugh:

8. monika25

monika25 Fanka BB :)

Dziewczyny źle mnie zrozumiałyście i za poważnie to potraktowałyście!!! Kazda kocha swoje dziecko za to że jest ale czasem dzidzia zrobi coś zabawnego i przynajmniej ja mówie wtedy ale ja cie kocham jak tak ślodko sie usmiechasz. To miałam na mysli

9. minozka

minozka Fanka BB :)

Kocham moje dzieci...
    1. jak Emi bez powodu przychodzi i mówi: 'mamo, ja tes cie kocham"
    2. jak Hania podgryza mi nos i sie przy tym cieszy
    3. itd...

10. reklama
  11. ywka

ywka Fanka BB :)

ja kiedyś usłyszałam mądre zdanie: "tylko dzieci kocha się za to, że są;  dorosłych za to, kim są" i coś w tym jest...

12. asiulka

asiulka Zaciekawiona BB

Zgadzam się z tym, że dziecko kocha sie ot tak po prostu, bo jest.
    Ale moja córcia rozczula mnie najbardziej gdy rano się budzi, otwiera oczka popatrzy na mnie i głośno sie śmieje, wtedy nawet nieprzespane noce nie są tak straszne i od razu mam dobry humor i mnostwo energii na cały dzień. I potem wieczorem kiedy wtula sie we mnie i spokojnie zasypia.
    Kocham ją za to, że jest z nami.

Poleć forum