reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za duze NT, obrzęk karku, podejrzenie wady genetycznej

@Klara95 miałaś podejrzenie AVC- kanał przedsionkowo-komorowy- Typowa wada serca dla ZD- u mnie było to samo na początku. Ale Sanco wykazało że nie ma ZD, więc moim zdaniem- bądź dobrej myśli. Jeśli nie masz nic dodatkowego. Tylko specjalista- kardiolog perinatalny zdiagnozuje serce dziecka, reszta sobie może jedynie przypuszczać. U mnie trafił jak kulą w płot- tą diagnozą- kanał przedsionkowo komorowy.
 
reklama
@Klara95 miałaś podejrzenie AVC- kanał przedsionkowo-komorowy- Typowa wada serca dla ZD- u mnie było to samo na początku. Ale Sanco wykazało że nie ma ZD, więc moim zdaniem- bądź dobrej myśli. Jeśli nie masz nic dodatkowego. Tylko specjalista- kardiolog perinatalny zdiagnozuje serce dziecka, reszta sobie może jedynie przypuszczać. U mnie trafił jak kulą w płot- tą diagnozą- kanał przedsionkowo komorowy.
No właśnie wiem, że to typowe dla ZD. Tym samym niby SANCO mnie uspokaja a Ty drugiej strony - co jeśli jestem tym wyjątkiem rocznym, ich błędem
 
Dziewczyny, jestem po echo serca. Dysproporcja na poziomie jam serca, łagodne niedomykalności zatawek przedsinkowo - komorowych z nieco większą po stronie lewej. Obraz bez istotnej wady serca. Pani Doktor stwierdziła, że wygląda to ogólnie dobrze a może byc tak po infekcji i faktycznie ustąpić. Kontrolne echo w 20-22 tyg :) sytuacja więc wyglada coraz optymistyczniej.
 
Dziewczyny, jestem po echo serca. Dysproporcja na poziomie jam serca, łagodne niedomykalności zatawek przedsinkowo - komorowych z nieco większą po stronie lewej. Obraz bez istotnej wady serca. Pani Doktor stwierdziła, że wygląda to ogólnie dobrze a może byc tak po infekcji i faktycznie ustąpić. Kontrolne echo w 20-22 tyg :) sytuacja więc wyglada coraz optymistyczniej.
Superrr bardzo się cieszę 😘😘 wierzę w To że będzie dobrze :) tego Ci życzę 😇 oczywiście dawaj znać co u Was. Amino robisz?
 
Jestem po amnio. Czekam na wynik.

Jeśli ktos będzie się zastanawiał co z tymi mikromacierzami na nfz - miałam zrobione, mialam na nfz. 3 razy upewniałam się, ze właśnie o to chodzi i, ze nie muszę dopłacać.
Jest to ośrodek, który ma to w "standardzie" jako nieliczny w Polsce.
Z tego co słyszałam chyba tez w Łodzi można zrobić bezpłatnie
 
Jestem po amnio. Czekam na wynik.

Jeśli ktos będzie się zastanawiał co z tymi mikromacierzami na nfz - miałam zrobione, mialam na nfz. 3 razy upewniałam się, ze właśnie o to chodzi i, ze nie muszę dopłacać.
Jest to ośrodek, który ma to w "standardzie" jako nieliczny w Polsce.
Z tego co słyszałam chyba tez w Łodzi można zrobić bezpłatnie
Ile teraz będziesz musiała czekać na wyniki? Jak się wogole czujesz? Na kiedy masz termin? Trzymam kciuki 🥰 sama jestem w ciąży i normalnie żyje Twoją historia stresuje sie razem z Tobą 😘
 
Jestem po amnio. Czekam na wynik.

Jeśli ktos będzie się zastanawiał co z tymi mikromacierzami na nfz - miałam zrobione, mialam na nfz. 3 razy upewniałam się, ze właśnie o to chodzi i, ze nie muszę dopłacać.
Jest to ośrodek, który ma to w "standardzie" jako nieliczny w Polsce.
Z tego co słyszałam chyba tez w Łodzi można zrobić bezpłatnie
no to teraz czekamy na dobre wieści 🤞
 
Ile teraz będziesz musiała czekać na wyniki? Jak się wogole czujesz? Na kiedy masz termin? Trzymam kciuki 🥰 sama jestem w ciąży i normalnie żyje Twoją historia stresuje sie razem z Tobą 😘
A dziękuję, bardzo dobrze :) wyniki do 10 dni roboczych, termin mam na koniec września 😁
Nie stresuj się, juz nawet ja trochę wyluzowlam. W pierwszym momencie jest wielki stres :)
 
reklama
A dziękuję, bardzo dobrze :) wyniki do 10 dni roboczych, termin mam na koniec września 😁
Nie stresuj się, juz nawet ja trochę wyluzowlam. W pierwszym momencie jest wielki stres 
wynik będzie napewno.prawidłowy, to tylko formalność i będziesz resztę mogła spokojnie skupić się na tym co przyjemne czyli na kompletowaniu wyprawki bez stresu 😍
 
Do góry