reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za duży apetyt?

reklama
moze ktos mi doradzi czy jablko i marchew nie za wczesnie podaje {od 2 do 4 łyzeczek} jak ma 3,5miesiaca,tez mam głodomorka bo teraz zjada 5 karmien po 210ml, a od dwoch dni domaga sie wiecej po 230!!! mysle ze dam mojemu łasuchowi kaszke manne do karmienia rano,bo w nocy spi od 20 do 6-7,wazy teraz 8kg wzrost-68 a waga urodzeniowa 3680g,
 
Ostatnia edycja:
mi lekarka powiedziala tak, jesli dziecko domaga sie wiecej to trzeba mu dac, pod warunkiem, ze przybiera prawidlowo na wadze trzyma sie swojego centyla itp. nie wiem czy 3,5 miesiaca to dobry czas na rozszerzanie diety, ja bym pogadala z lekarzem
 
Do góry