reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za duży pęcherzyk, za mały zarodek i brak serduszka

Postaraj się umówić do innego lekarza na USG. Nie trać nadziei !!! Trzymam mocno kciuki żebyś usłyszała bicie serduszka ;*
Pozdrawiam
 
reklama
No właśnie nie mam ani bólów brzucha ani plamień. Czuję się normalnie tzn. dokuczają mi mdłości, czuję się zmęczona i mam nadwrażliwe piersi...
 
Nadal czekam. Dzisiaj okropnie zaczęło mnie boleć w krzyżu - jakby mi ktoś obtłukł je kijami :( Brzuch póki co nic nie boli, plamień też brak... Piersi za to przestały być wrażliwe, minęła senność i nudności, które jeszcze tydzień temu miałam przez cały dzień :(
 
Co wy z tą beta;) pójdzie dziewczyna na usg to się wszystkiego dowie. Przy poronieniu czy obumarciu beta nie spada gwałtownie. Agula ja nie mam żadnych nudności, piersi mnie też już powoli przestają boleć
 
Co wy z tą beta;) pójdzie dziewczyna na usg to się wszystkiego dowie. Przy poronieniu czy obumarciu beta nie spada gwałtownie. Agula ja nie mam żadnych nudności, piersi mnie też już powoli przestają boleć
Nie spada gwałtownie ale też nie przyrasta właściwie. Ja bym z nerwów nie wytrzymała i cokolwiek chciałabym wiedzieć bo najgorsza taka niepewność. Kwestia co autorce pomoże, czy woli czekać na jednoznaczny wynik usg, czy już jakieś informacje mieć poprzez zrobienie bety.
 
Nadal czekam. Dzisiaj okropnie zaczęło mnie boleć w krzyżu - jakby mi ktoś obtłukł je kijami :( Brzuch póki co nic nie boli, plamień też brak... Piersi za to przestały być wrażliwe, minęła senność i nudności, które jeszcze tydzień temu miałam przez cały dzień :(
Kiedy masz wizytę?
 
reklama
Pojadę dzisiaj chyba na IP zrobic USG. W nocy mialam zawroty głowy, czuję się osłabiona i nadal dokucza mi ból w krzyżu. W nocy przez to samopoczucie byłam już przekonana, że zobaczę krew ale nadal czysto - nawet upałów nie ma...
 
Do góry