reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za duży pęcherzyk, za mały zarodek i brak serduszka

Pojadę dzisiaj chyba na IP zrobic USG. W nocy mialam zawroty głowy, czuję się osłabiona i nadal dokucza mi ból w krzyżu. W nocy przez to samopoczucie byłam już przekonana, że zobaczę krew ale nadal czysto - nawet upałów nie ma...
A nie masz możliwości iść gdzieś prywatnie do gabinetu? Mnie przyjęli od ręki praktycznie
 
reklama
A nie masz możliwości iść gdzieś prywatnie do gabinetu? Mnie przyjęli od ręki praktycznie

Do swojego gina chodzę prywatnie ale on dopiero jutro przyjmuje... Do dobrego ginekologa nawet prywatnie nie dostanę się tym tygodniu. W szpitalu może przy okazji badania ustalą mi jakiś termin zabiegu albo powiedzą kiedy się zgłosić. Boję się żeby jakieś zakażenie się nie wdało :|
Objawy ciąży już wszystkie ustąpiły... Czuję wyraźnie, że etap ciąży już za mną :(
 
Do swojego gina chodzę prywatnie ale on dopiero jutro przyjmuje... Do dobrego ginekologa nawet prywatnie nie dostanę się tym tygodniu. W szpitalu może przy okazji badania ustalą mi jakiś termin zabiegu albo powiedzą kiedy się zgłosić. Boję się żeby jakieś zakażenie się nie wdało :|
Objawy ciąży już wszystkie ustąpiły... Czuję wyraźnie, że etap ciąży już za mną :(
Trzeba być dobrej myśli. Ja nie miałam bardzo długo objawów ciąży.. do tej pory nie mam mdłości, jakiś większych zachcianek, boli kręgosłupa czy niewiadomo jakiś boli piersi..
 
Do swojego gina chodzę prywatnie ale on dopiero jutro przyjmuje... Do dobrego ginekologa nawet prywatnie nie dostanę się tym tygodniu. W szpitalu może przy okazji badania ustalą mi jakiś termin zabiegu albo powiedzą kiedy się zgłosić. Boję się żeby jakieś zakażenie się nie wdało :|
Objawy ciąży już wszystkie ustąpiły... Czuję wyraźnie, że etap ciąży już za mną :(
Przykro mi:(
 
Byłam na IP - położna odesłała mnie do domu i kazała czekać tak jak mówił mój ginekolog czyli do końca tego tygodnia. Nawet nie zostałam zbadania. Zapewne gdybym nie mówiła, że stwierdzono u mnie obumarłą ciążę to potraktowano by mnie inaczej...
Ja jeszcze tydzień temu miałam nudności przez cały dzień, byłam strasznie senna i miałam nadwrażliwe piersi - karmienie piersią córeczki było wyzwaniem...
 
Byłam na IP - położna odesłała mnie do domu i kazała czekać tak jak mówił mój ginekolog czyli do końca tego tygodnia. Nawet nie zostałam zbadania. Zapewne gdybym nie mówiła, że stwierdzono u mnie obumarłą ciążę to potraktowano by mnie inaczej...
Ja jeszcze tydzień temu miałam nudności przez cały dzień, byłam strasznie senna i miałam nadwrażliwe piersi - karmienie piersią córeczki było wyzwaniem...
No może i by inaczej było zbadali by Cie...
 
reklama
Moje maja 3lata i druga 8miesiąc leci

To masz taka różnicę wieku jak ja przy moich starszych dzieciach :) Emilka w marcu skończy 9 lat, Fabian ma 6,5 roku a najmłodsza Sara (tak jak pisałam) 1 rok i 7 miesięcy :) Cieszę się, że nie zdążyłam im powiedzieć o kolejnej siostrzyczce lub braciszku. Zwłaszcza najstarszej byłoby ciężko się z tym pogodzić bo z niej straszny wrażliwiec kochający dzieci...
 
Do góry