reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za duży pęcherzyk, za mały zarodek i brak serduszka

To masz taka różnicę wieku jak ja przy moich starszych dzieciach :) Emilka w marcu skończy 9 lat, Fabian ma 6,5 roku a najmłodsza Sara (tak jak pisałam) 1 rok i 7 miesięcy :) Cieszę się, że nie zdążyłam im powiedzieć o kolejnej siostrzyczce lub braciszku. Zwłaszcza najstarszej byłoby ciężko się z tym pogodzić bo z niej straszny wrażliwiec kochający dzieci...
To fajnie 3dzieci ja Niewiem czy bym chciała kolejne dziecko....myśmy chcieli ta różnicę 2.5roku różnicy;)
 
reklama
marta18691 pisze:
To fajnie 3dzieci ja Niewiem czy bym chciała kolejne dziecko....myśmy chcieli ta różnicę 2.5roku różnicy;)

My też celowaliśmy w taką różnicę wieku :) Poźniej przydarzyła się najmłodsza córka i tak nam się spodobało bycie rodziną wielodzietną że zamarzyło się kolejne dzieciątko :)
 
no my mielismy skończyc na dwójce ale tez myslimy nad trzecim :) ale póki co myślimy. My mamy chłopców19 miesięcy i 3 miesiące :)

Z trojeczką super jest :) Chociaż jak najmłodsza się urodziła to dwójkę mieliśmy już tak naprawdę odchowana - córka miała 7 lat i bardzo dużo chciała pomagać przy siostrzyczce. Teraz też starszaki często zabawią młodszą siostrę gdy chcę dokończyć obiad czy posprzątać :)
 
Niestety nie zdarzył się cud na który po cichu liczyłam. Kolejne USG potwierdziło obumarłą ciążę... :(
W szpitalu kolejki - termin zabiegu wyznaczono mi dopiero na 12 lutego. Nie wiem jak psychicznie dotrwam do tego czasu. Nie mogę patrzeć na siebie - brzuszek już ślicznie mi odstaje :( Boję się też aby nie wdało się jakieś zakażenie...
 
Do góry