reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za krótka szyjka na pesser

reklama
Witam wie ktoś może co w przypadku gdy moja dziewczyna jest w 32 tygodniu ciąży ale ma zbyt krutka szyjkę macicy aby założyć pesser ?
W takim wypadku raczej już nic nie da się zrobić oprócz leżenia plackiem. W szpitalu raczej powinna leżeć do konca. Myślę że w twdy podają kroplówki na rozwój płuc u dziecka i czekanie na akcję. Na pewno leżenie!
 
Nie martwcie się na zapas. Na prawdę leżenie działa cuda. Bedzie dobrze. Niech dużo leży. Posiłki do łóżka itd. Tylko siku itp.
Tak tylko że leży w szpitalu od miesiąca tam ciągle muwią że prawdo podobnie za kilka dni wyjdzie za chwilę że zostanie do końca ciąży , miała rozwarcie na 2 cm dostała leki po których już nie ma rozwarcia ale teraz szyjka jest za krótka na pesser ale z drugiej strony nawet jeśli wruci to i tak musi leżeć na łuzku więc na pomoc przy rocznym synku nie mam co liczyć
 
Tak tylko że leży w szpitalu od miesiąca tam ciągle muwią że prawdo podobnie zostanie do końca ciąży , miała rozwarcie na 2 cm dostała leki po których już nie ma rozwarcia ale teraz szyjka jest za krutka na pesser ale z drugiej strony nawet jeśli wruci to i tak musi leżeć na łuzku więc na pomoc przy rocznym synku nie mam co liczyć
No niestety nie masz co liczyć. Z drugiej strony pewnie jej ciężko bez synka a synkowi bez niej. Kurcze bardzo mi przykro. Lepiej aby została w szpitalu chociaż do 34tc a później to już może rodzic. Trzymam kciuki za was.
 
Z tego co wiem to pesser zakładają do 28tc. Także chyba u Was jest już i tak za późno.
A była badana pod kątem infekcji?
Niestety zostało jej tylko leżenie i nie obraź się - ale skoro synek jest w domu, to lepiej by została w szpitalu do końca. Nie wierzę, że dałaby radę leżeć w domu z małym dzieckiem.
 
reklama
Do góry