reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za ktorym razem wyszlo Wam dziewczyny invitro ?

Dołączył(a)
24 Październik 2013
Postów
7
Czesc dziewczyny !!!
Mam pytanko :
Za ktorym razem wyszlo Wam invitro ?
Ja w sobote po raz pierwszy mialam wlozonego naszego piecio dniwego embrionka !! Strasznie sie ciesze ,a za razem martwie. Miedzy moimi znajomymi byly 3 invitra i nikomu nie udalo sie za pierwszym razem !!! Ta mysl mnie przeraza !!1
Za tydzien 2 czerwca mam miec robiony test z krwi i poprostu to jest straszne oczekiwanie !!!
Pozdrawiam Ania
 
reklama
Ania mnie udało sie za drugim razem. Ale ja miałam dwudniowego zarodka. Potem urodziłam synka. Po dwóch latach miałam transfer mrożonych zarodków które były hodowane do pięciodniowych i od razu udało sie i wyszły bliźniaki. Trzymam kciuki za Ciebie żeby tez sie tak udało. Daj znac za tydzień co i jak
 
NIe dziekuje!! napewno dam znac !! mnie wlozyli swiezego jednego embrionka. mam wysoki poziom estrogenu i bali sei wlozyc dwa zarodki. Mam jeszcze dwa pieciodniowe zamrozone.
 
Mi udało sie za pierwszym razem :)) nie mogłam uwierzyć w swoje szczescie. Obecnie obok mnie spi mój 5 tygodniowy synek.
 
Do góry