reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za którym razem z ovitrelle Wam się udało?

reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny, od 5 miesięcy staramy się o dzidziusia na estro + clo + duph + ovitrelle, co miesiąc monitoring i owulacja jest, niestety nie mamy szczęścia. Za którym razem z ovitrelle Wam się udało? Odświeżam wątek, bo coraz bardziej mam ochotę się poddać. :( U męża wszystko ok.
Za 3 razem się udało, ale ja dostawałam tylko ovitrelle na pęknięcie, a później progesteron.
moja ginekolog mi mówiła, ze do 3 razy próbujemy z ovitrelle a później szukamy dalej w inny sposób problemu. Miałam bodajże mieć robioną drożność jajowodów:)
reklama
Hej dziewczyny, od 5 miesięcy staramy się o dzidziusia na estro + clo + duph + ovitrelle, co miesiąc monitoring i owulacja jest, niestety nie mamy szczęścia. Za którym razem z ovitrelle Wam się udało? Odświeżam wątek, bo coraz bardziej mam ochotę się poddać. :( U męża wszystko ok.
 
Hej dziewczyny, od 5 miesięcy staramy się o dzidziusia na estro + clo + duph + ovitrelle, co miesiąc monitoring i owulacja jest, niestety nie mamy szczęścia. Za którym razem z ovitrelle Wam się udało? Odświeżam wątek, bo coraz bardziej mam ochotę się poddać. :( U męża wszystko ok.
Za 3 razem się udało, ale ja dostawałam tylko ovitrelle na pęknięcie, a później progesteron.
moja ginekolog mi mówiła, ze do 3 razy próbujemy z ovitrelle a później szukamy dalej w inny sposób problemu. Miałam bodajże mieć robioną drożność jajowodów:)
 
Rozwiązanie
Do góry