reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy w stosunku do zarodka

reklama
Hej. Ja miałam taką sytuację. Oprócz tego wysokie tętno dzidziusia a później na prenatalnych kość nosowa 2 mm choć lekarz stwierdził że wszystko idealnie, papa pokazała niskie ryzyko wad. Aktualnie 17 tydzień ciąży, wczoraj na usg i na chwilę obecną wszystko prawidłowo, zdrowa dziewczynka :) czekam do usg połówkowego. A jakie masz wymiary pęcherzyka i zarodka? U mnie zawsze było mimo wszystko ponad 1 cm różnicy i Cb widzę naprawdę mały ten pęcherzyk
 
Na usg zarodek miał 1.53cm a pęcherzyk nie wiem.. nie powiedział mi lekarz ani nie jest na usg napisane.. tętno 160
Masz może zdjęcie usg z 8 tygodnia?
 
Hej,
Miałyście sytuację w poprzednich ciążąch, a może nawet i teraz, że pęcherzyk ciążowy był mniejszy niż 'zazwyczaj' i wszystko skończyło się dobrze? Zaczął rosnąć prawidłowo?
Niżej usg z 8t
Tetno 160
Ja też tak miałam, niestety ciąża przestała się rozwijać...
 
Do góry