reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy

aniolek254

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
148
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam mały problem, poroniłam już dwa razy i teraz jestem na początku 3ciej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i pęcherzyk ciążowy ma 1,04cm a lekarza,, system,, określił wiek ciąży na 4tygodnie1dzien. Wg okresu powinien być 5tyg2dni, a patrząc na rozmiar pęcherzyka 1,04cm powinno na komputerze pokazać ponad 5tygodni a nie 4w1d. Jestem zaniepokojona i zastanawiam się co myslec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dziewczyny też już po porodzie. O budziłam się w porę z tym wpisem hihi gdzie moja córcia zaczyna już 8 tydzień hihi. Urodziłam 11.08 i uwierzcie poród miałam jak na filmach ledwo zdążyłam dojechać do szpitala, mało braljo i bym w aucie urodziła albo i w domu.
Gratulacje ❤ 🥂
Ja też późno dałam znać, że już maluszek jest na świecie, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć 🙆🏻‍♀️
Niech córcia rośnie zdrowo 😍
My już 18 tydzień ⏳
Ja też mam wszystkie wizyty prywatne, USG genetyczne, polowkowe + wszystkie badania jakie zleca gin. U endo też wizyty prywatne 🤷‍♀️ Nawet nie wiem jaka jest częstotliwość wizyt na NFZ 🤷‍♀️ Ja też zylam w nieświadomości 😑 wszędzie pełno, szczęśliwych ciężarnych 🤰🏻 a tu klops 🤷‍♀️
No właśnie, a tu otwierasz oczy i spadasz na ziemię. Jeszcze 5 dni i wszystkiego sie dowiem. Chociaż bliscy mi mówią że jak lekarz powiedział że mam wrzucić na luz to znaczy ze wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
No właśnie, a tu otwierasz oczy i spadasz na ziemię. Jeszcze 5 dni i wszystkiego sie dowiem. Chociaż bliscy mi mówią że jak lekarz powiedział że mam wrzucić na luz to znaczy ze wszystko bedzie dobrze.
Tak sie łatwo mówi 😏 ja i tak zawsze wiem swoje 🤭
Mój dr nie ma ze mną łatwo 😏 na koniec każdej wizyty odpowiada mi "na ten moment wszystko jest dobrze, proszę się nie martwić" 😃 I zamiast się uspokoić to ja analizuje jego słowa, czy to znaczy, że później może być gorzej 🤔🙈
 
Tak sie łatwo mówi 😏 ja i tak zawsze wiem swoje 🤭
Mój dr nie ma ze mną łatwo 😏 na koniec każdej wizyty odpowiada mi "na ten moment wszystko jest dobrze, proszę się nie martwić" 😃
No mój powtarza to samo, brac leki,wrzucić na luz i nie nosić. Zaprosił za 2-3 tygodnie. Zawsze pytam czy tetno wporzadku, czy rosnie jak trzeba. Zobaczymy w sobotę. Mam nadzieje ze zleci .
 
No mój powtarza to samo, brac leki,wrzucić na luz i nie nosić. Zaprosił za 2-3 tygodnie. Zawsze pytam czy tetno wporzadku, czy rosnie jak trzeba. Zobaczymy w sobotę. Mam nadzieje ze zleci .
Musi być dobrze 💓
Ja już czuję ruchy maleństwa, to znowu się zastanawiam, czy mam wystarczajaco wód plodowych?🤔 I inne glupotki przychodzą do głowy ;) Ja mam wizytę we wtorek, ale te dwa dni to dla mnie jak wieczność 😣
 
Musi być dobrze 💓
Ja już czuję ruchy maleństwa, to znowu się zastanawiam, czy mam wystarczajaco wód plodowych?🤔 I inne glupotki przychodzą do głowy ;) Ja mam wizytę we wtorek, ale te dwa dni to dla mnie jak wieczność 😣
Jak chcesz mieć wiecej wód plodowych to pij dużo wody, w pierwszej ciazy tak mialam ze w pewnym momencie mialam malo wód. Lekarz kazał pić duzo wody i bylo ok. Teraz też pije duzo wody ^^
 
Tak sie łatwo mówi 😏 ja i tak zawsze wiem swoje 🤭
Mój dr nie ma ze mną łatwo 😏 na koniec każdej wizyty odpowiada mi "na ten moment wszystko jest dobrze, proszę się nie martwić" 😃 I zamiast się uspokoić to ja analizuje jego słowa, czy to znaczy, że później może być gorzej 🤔🙈
Mam dokladnie to samo mój lekarz mówi,, co ja się z Panią Mam,, :).... Ale też za każdym razem mówi,, W tym momencie jest wszystko w porządku,, to ja też zRaz po wyjściu myślę sobie czyli już jutro może nie być ok, :( my to się mamy z tymi ciążami. Ale też się cieszę że was mam i żenię jestem z tym sama. Bo ludzie z otoczenia nie rozumieją moich obaw, ciągle słyszę,, nie nakręca się, nie wkrecaj sobie,,. Łatwo mówić komuś kto nigdy takiego czegoś nie przeszedł
 
Mam dokladnie to samo mój lekarz mówi,, co ja się z Panią Mam,, :).... Ale też za każdym razem mówi,, W tym momencie jest wszystko w porządku,, to ja też zRaz po wyjściu myślę sobie czyli już jutro może nie być ok, :( my to się mamy z tymi ciążami. Ale też się cieszę że was mam i żenię jestem z tym sama. Bo ludzie z otoczenia nie rozumieją moich obaw, ciągle słyszę,, nie nakręca się, nie wkrecaj sobie,,. Łatwo mówić komuś kto nigdy takiego czegoś nie przeszedł
No właśnie ja mialam isc w sobotę ale dziś skończył mi sie Duphaston. Ale jakbym miała brac dalej to by chyba przepisał mi więcej opakowań.🤔 Już sama nie wiem🤷‍♀️ isc czy nie iść, dzis zreszta sie do niego i tak pewnie nie dopcham....
 
reklama
Do góry