reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy

aniolek254

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
148
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam mały problem, poroniłam już dwa razy i teraz jestem na początku 3ciej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i pęcherzyk ciążowy ma 1,04cm a lekarza,, system,, określił wiek ciąży na 4tygodnie1dzien. Wg okresu powinien być 5tyg2dni, a patrząc na rozmiar pęcherzyka 1,04cm powinno na komputerze pokazać ponad 5tygodni a nie 4w1d. Jestem zaniepokojona i zastanawiam się co myslec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dziewczyny też już po porodzie. O budziłam się w porę z tym wpisem hihi gdzie moja córcia zaczyna już 8 tydzień hihi. Urodziłam 11.08 i uwierzcie poród miałam jak na filmach ledwo zdążyłam dojechać do szpitala, mało braljo i bym w aucie urodziła albo i w domu.
Gratulacje ❤ 🥂
Ja też późno dałam znać, że już maluszek jest na świecie, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć 🙆🏻‍♀️
Niech córcia rośnie zdrowo 😍
My już 18 tydzień ⏳
reklama
Ani się nie obejrzysz a będziesz w 29 tc a ja w tym czasie będę już tulila swoje maleństwo 🤱🏻
Nic się nie martw, bo stres napędza wiele problemów 🌷 Musi być dobrze, już tyle przeszlas ❤️ Trzymam mocno kciuki 👍🏻
Też staram się o tym myśleć, że już tyle przeszłam że już teraz musi być dobrze choćby mnie mieli położyć w szpitalu i do porodu bym miała leżeć to musi się udać tym razem
 
Może powinnaś się postarać o wcześniejszą wizytę skoro masz jakieś dolegliwości. Ja jak mam jakieś wątpliwości to zawsze dzwonię do mojego lekarza. Doradzi uspokoi . Ja do 31 muszę się trzymać. Ale mała sie wierci, czuje ją, jak się zastanawiam co robi to kopnie że wszystko ok. Ja sie już nie mogę doczekać. Szkoda że mój mąż tak daleko, nie wiadomo jak to będzie z podróżami. Mama obawia się że jak sytuacja sie przedłuży, to urodze sama. Jestem na to gotowa ale inni chyba nie bardzo :)
Nie mam jak bo mój lekarz prowadzący zamknąl gabinet niby na dwa tygodnie ale ostatnio jak mi przedłużał l4 to powiedział że na miesiąc na pewno :/ więc nie ma możliwości żebym poszła do niego wcześniej. A czasem tak jest ze co lekarz to opinia i później tak to wygląda. Ja też czuje jak mała się wierci więc to mnie jedynie uspokoja.po prostu w sytuacji gdy będzie dziać się coś nie tak lub jeśli przestanę ją czuć to jadę od razu do szpitala i tyle.
 
Może powinnaś się postarać o wcześniejszą wizytę skoro masz jakieś dolegliwości. Ja jak mam jakieś wątpliwości to zawsze dzwonię do mojego lekarza. Doradzi uspokoi . Ja do 31 muszę się trzymać. Ale mała sie wierci, czuje ją, jak się zastanawiam co robi to kopnie że wszystko ok. Ja sie już nie mogę doczekać. Szkoda że mój mąż tak daleko, nie wiadomo jak to będzie z podróżami. Mama obawia się że jak sytuacja sie przedłuży, to urodze sama. Jestem na to gotowa ale inni chyba nie bardzo :)
Oczywiście, że dzwoniłam do swojego dr 😁 Z każdą pierdółka dzwonie 😁
Kazał mi zrobić posiew moczu - wyszedł dobry. Jak opisałam mu swoje dolegliwości to zalecił smarować ta okolice clotrimazolum i czekać do wizyty. Jeszcze 2 tygodnie 🙏 Ja też czuje małego i to mnie uspokaja, że jest ok 👍🏻 I coraz bardziej przekonuje się, że to jego sprawka, że mam takie dolegliwości 😁 bo od dwóch dni zmienił rewir kopania i jest o niebo lepiej 😁
 
Bo wtedy mimo, że będzie wczesniak to już da sobie radę 👍🏻
Tak w ogóle jak sobie radzicie z tym co się dzieje? Mnie przeraża to 🙈 Chodzicie na wizyty/badania?
Troche mnie to wszystko stresuje. Mieszkamy w bloku . Mam energiczna 3.5 latke, czasem idzie dostac kota do głowy ale myślę że ona ma gorzej biedna. Dzisiaj bylam u lekarza po umówieniu wcześniejszej wizyty. Wszystko gra. Mała rośnie jak na drożdżach i to dosłownie :D bardziej martwie sie tez o rodzinę w UK. W tym męża. Dobrze ze nie mam teraz gdzies terminu bo zamknęli nam dzis Szpital powiatowy . Cały personel i pacjenci w kwarantannie. Kosmos, przez jakiegos nieodpowiedzialnego dupka. Ludzie nie mają wyobraźni wg. A tam? Ja jutro zaczynam 21 tydzień ^^ nie mogę doczekać się szykowania wyprawki :D z piwnicy ale jednak :D
 
reklama
Troche mnie to wszystko stresuje. Mieszkamy w bloku . Mam energiczna 3.5 latke, czasem idzie dostac kota do głowy ale myślę że ona ma gorzej biedna. Dzisiaj bylam u lekarza po umówieniu wcześniejszej wizyty. Wszystko gra. Mała rośnie jak na drożdżach i to dosłownie :D bardziej martwie sie tez o rodzinę w UK. W tym męża. Dobrze ze nie mam teraz gdzies terminu bo zamknęli nam dzis Szpital powiatowy . Cały personel i pacjenci w kwarantannie. Kosmos, przez jakiegos nieodpowiedzialnego dupka. Ludzie nie mają wyobraźni wg. A tam? Ja jutro zaczynam 21 tydzień ^^ nie mogę doczekać się szykowania wyprawki :D z piwnicy ale jednak :D
Wreszczcie jakieś dobre wiadomości! 😍
Bo już zwariować można z tym co się dookoła dzieje 😱
Niech rośnie malutka zdrowo 🌷 My zaczęliśmy 30 tydzień 🤰🏻
Ja też mieszkam w bloku, siedzę i nigdzie nie wychodzę,ale mój mąż pracuje i robi zakupy 🤷‍♀️ Dobrze, że z jednej strony mam las i mogę spokojnie wyjść na balkon i zaczerpnąć świeżego powietrza 😌Wizytę u gina mam w przyszłym tygodniu, zobaczymy czy coś się nie zmieni do tego czasu. Termin mam na początek czerwca i modlę się, aby nic wcześniej się nie wydarzyło i do tego czasu wszystko wróciło do normy 🙏
Wyprawkę zaczęłam kupować od 5 miesiąca 😁 Rozlozylam to w czasie, żeby nie kumulowac kosztów. I tak w jednym miesiacu kupiłam wanienke + łóżeczko, w kolejnym ciuszki, potem znów ciuszki, znów ciuszki (bo to takie słodziutkie małe rzeczy 😍) W tym miesiącu zakupiłam cała pielęgnację dla małego + cała wyprawkę do szpitala dla mamusi 😋
Z wyprawki zostało mi kupno wózka dla małego 🛒 (nawet nie mam jeszcze wybranego 🤦🏻‍♀️), smoczki, butelki + podgrzewacz i oczywiście parę ciuszków (oczywiście jeszcze wyprać i wyprasowac) ale to zadanie dla męża tak jak i złożenie łóżeczka 😁 Ja leżę i odpoczywam 🛀
 
Do góry