reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy

aniolek254

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
148
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam mały problem, poroniłam już dwa razy i teraz jestem na początku 3ciej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i pęcherzyk ciążowy ma 1,04cm a lekarza,, system,, określił wiek ciąży na 4tygodnie1dzien. Wg okresu powinien być 5tyg2dni, a patrząc na rozmiar pęcherzyka 1,04cm powinno na komputerze pokazać ponad 5tygodni a nie 4w1d. Jestem zaniepokojona i zastanawiam się co myslec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dziewczyny też już po porodzie. O budziłam się w porę z tym wpisem hihi gdzie moja córcia zaczyna już 8 tydzień hihi. Urodziłam 11.08 i uwierzcie poród miałam jak na filmach ledwo zdążyłam dojechać do szpitala, mało braljo i bym w aucie urodziła albo i w domu.
Gratulacje ❤ 🥂
Ja też późno dałam znać, że już maluszek jest na świecie, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć 🙆🏻‍♀️
Niech córcia rośnie zdrowo 😍
My już 18 tydzień ⏳
Wreszczcie jakieś dobre wiadomości! 😍
Bo już zwariować można z tym co się dookoła dzieje 😱
Niech rośnie malutka zdrowo 🌷 My zaczęliśmy 30 tydzień 🤰🏻
Ja też mieszkam w bloku, siedzę i nigdzie nie wychodzę,ale mój mąż pracuje i robi zakupy 🤷‍♀️ Dobrze, że z jednej strony mam las i mogę spokojnie wyjść na balkon i zaczerpnąć świeżego powietrza 😌Wizytę u gina mam w przyszłym tygodniu, zobaczymy czy coś się nie zmieni do tego czasu. Termin mam na początek czerwca i modlę się, aby nic wcześniej się nie wydarzyło i do tego czasu wszystko wróciło do normy 🙏
Wyprawkę zaczęłam kupować od 5 miesiąca 😁 Rozlozylam to w czasie, żeby nie kumulowac kosztów. I tak w jednym miesiacu kupiłam wanienke + łóżeczko, w kolejnym ciuszki, potem znów ciuszki, znów ciuszki (bo to takie słodziutkie małe rzeczy 😍) W tym miesiącu zakupiłam cała pielęgnację dla małego + cała wyprawkę do szpitala dla mamusi 😋
Z wyprawki zostało mi kupno wózka dla małego 🛒 (nawet nie mam jeszcze wybranego 🤦🏻‍♀️), smoczki, butelki + podgrzewacz i oczywiście parę ciuszków (oczywiście jeszcze wyprać i wyprasowac) ale to zadanie dla męża tak jak i złożenie łóżeczka 😁 Ja leżę i odpoczywam 🛀
No ja wszystko mam . Jakies tam drobniaczki zostaly. Nie ma co się spieszyć:D na kosmetyki dla małej to jeszcze czas. A wozek kupowałam nowy wiec mogę polecić camarelo . Odradzam 3w1 bedziesz żałować. Tym razem kupilam sama gondole i osobno fotelik. Bo spacerowka wytrzyma, tak myślę ^^ reszte podokupuje na bieżąco :D
 
reklama
No ja wszystko mam . Jakies tam drobniaczki zostaly. Nie ma co się spieszyć:D na kosmetyki dla małej to jeszcze czas. A wozek kupowałam nowy wiec mogę polecić camarelo . Odradzam 3w1 bedziesz żałować. Tym razem kupilam sama gondole i osobno fotelik. Bo spacerowka wytrzyma, tak myślę ^^ reszte podokupuje na bieżąco :D
A właśnie zastanawiałam się nad 3 w 1 🤔
Nie mogę znaleźć fajnego wózka dla mojego malca (w sensie kolorystycznym) 🤷‍♀️
 
A właśnie zastanawiałam się nad 3 w 1 🤔
Nie mogę znaleźć fajnego wózka dla mojego malca (w sensie kolorystycznym) 🤷‍♀️
Jeśli mieszkasz w bloku bez wozkowni i windy to najgorsze co mozesz zrobic. Mieszkam na 4 tym piętrze i znam ten ból. A co do koloru to pierwszy wozek mialam niebieski środek zawsze możesz dokupić inny. Ten mam turkusowy z niebieskim środkiem. Ładny tez jest jasny szary, beżowy ale moim zdaniem jasny kolor wozka to problem. Poczytaj na Internecie ^^ ja poszłam za cena kiedy kupowałam pierwszy raz i żałuję. :)
 
Jeśli mieszkasz w bloku bez wozkowni i windy to najgorsze co mozesz zrobic. Mieszkam na 4 tym piętrze i znam ten ból. A co do koloru to pierwszy wozek mialam niebieski środek zawsze możesz dokupić inny. Ten mam turkusowy z niebieskim środkiem. Ładny tez jest jasny szary, beżowy ale moim zdaniem jasny kolor wozka to problem. Poczytaj na Internecie ^^ ja poszłam za cena kiedy kupowałam pierwszy raz i żałuję. :)
A widzisz 🤔 dzięki za sugestie 🌷
 
Troche mnie to wszystko stresuje. Mieszkamy w bloku . Mam energiczna 3.5 latke, czasem idzie dostac kota do głowy ale myślę że ona ma gorzej biedna. Dzisiaj bylam u lekarza po umówieniu wcześniejszej wizyty. Wszystko gra. Mała rośnie jak na drożdżach i to dosłownie :D bardziej martwie sie tez o rodzinę w UK. W tym męża. Dobrze ze nie mam teraz gdzies terminu bo zamknęli nam dzis Szpital powiatowy . Cały personel i pacjenci w kwarantannie. Kosmos, przez jakiegos nieodpowiedzialnego dupka. Ludzie nie mają wyobraźni wg. A tam? Ja jutro zaczynam 21 tydzień ^^ nie mogę doczekać się szykowania wyprawki :D z piwnicy ale jednak :D
Ja cały czas się zastanawiam czy wizyta 23.04 się odbędzie, czy już mój lekarz wtedy,, otworzy swój gabinet spowrotem,, bo po tym co mi powiedział ten inny lekarz wolałabym się uspokoić. Ja też już bardzo dużo rzeczy mam a z powodu tego że właśnie się przeprowadzamy do,, nowego,, mieszkania to zabrałam od mamy z piwnicy wszystkie kartony tzn mąż zabrał i przywiózł mi i piorę sobie wszystko po mału, będę prasować i chować do komod niech już leżą i czekają, bo nie wyobrażam sobie robić tego wszystkiego później z wielkim brzuchem. A nie powiem ze odpręża mnie to i uspokaja w jakiś sposób. Chcę mieć już wszystko,, na gotowe,, zrobione żeby się wprowadzić i moc odpoczywać i czytać książki do porodu..... A to co się dzieje w świecie, to na prawdę chciałabym żeby się to już skończyło i wszystko wróciło do normy
 
Ja cały czas się zastanawiam czy wizyta 23.04 się odbędzie, czy już mój lekarz wtedy,, otworzy swój gabinet spowrotem,, bo po tym co mi powiedział ten inny lekarz wolałabym się uspokoić. Ja też już bardzo dużo rzeczy mam a z powodu tego że właśnie się przeprowadzamy do,, nowego,, mieszkania to zabrałam od mamy z piwnicy wszystkie kartony tzn mąż zabrał i przywiózł mi i piorę sobie wszystko po mału, będę prasować i chować do komod niech już leżą i czekają, bo nie wyobrażam sobie robić tego wszystkiego później z wielkim brzuchem. A nie powiem ze odpręża mnie to i uspokaja w jakiś sposób. Chcę mieć już wszystko,, na gotowe,, zrobione żeby się wprowadzić i moc odpoczywać i czytać książki do porodu..... A to co się dzieje w świecie, to na prawdę chciałabym żeby się to już skończyło i wszystko wróciło do normy
Nas akurat bardzo dotyczy to co dzieje się na świecie bo mojego meza przez to nie będzie przy porodzie A bardzo chcialam zeby tym razem byl. Powoli układam w szafach ale narazie nic nie zrobię bo nie chce żeby coś leżało i się kurzylo szczególnie że mieszkanie jest niewielkie. Trzymam kciuki. Skontaktuj się że swoim lekarzem to Cię uspokoi. Napewno Cie przyjmie jeśli poprosisz. Mojemu lekarzowi ufam bardzo i napewno zrobiłby to dla pacjentki :)
 
Wybaczcie że się wtrace w wątek:) czytam was caly czas i trzymałam kciuki by wasze ciążę przebiegały zdrowo i spokojnie:) chce wam poradzić co do ciuszkow, po wypraniu i wyprasowaniu najlepiej poukładać do torebek strunowych, wtedy nie będą się kurzyć w komodzie tylko wystarczy wyjąć niedługo przed porodem i poukładać:) powodzenia
 
Nas akurat bardzo dotyczy to co dzieje się na świecie bo mojego meza przez to nie będzie przy porodzie A bardzo chcialam zeby tym razem byl. Powoli układam w szafach ale narazie nic nie zrobię bo nie chce żeby coś leżało i się kurzylo szczególnie że mieszkanie jest niewielkie. Trzymam kciuki. Skontaktuj się że swoim lekarzem to Cię uspokoi. Napewno Cie przyjmie jeśli poprosisz. Mojemu lekarzowi ufam bardzo i napewno zrobiłby to dla pacjentki :)
Ale mój jest ogólnie z innego miasta, i on, z zamykając,, gabinet na jakiś czas wyjechał z miasta. Zobaczymy może wkoncu się to trochę uspokoi
Ważne że czuję ruchy, wtedy czuje się dużo spokojniej, dziś malutka rano coś się nie ruszała to już wariacji dostawałam. Ale na szczęście już jest wszystko ok i bryka jak szalona. Współczuję sytuacji że mąż jest za granicą ale może do terminu porodu zmieni się wszystko na lepsze? I będzie mógł być z Toba
 
Wybaczcie że się wtrace w wątek:) czytam was caly czas i trzymałam kciuki by wasze ciążę przebiegały zdrowo i spokojnie:) chce wam poradzić co do ciuszkow, po wypraniu i wyprasowaniu najlepiej poukładać do torebek strunowych, wtedy nie będą się kurzyć w komodzie tylko wystarczy wyjąć niedługo przed porodem i poukładać:) powodzenia
Super pomysł :)
 
reklama
Ale mój jest ogólnie z innego miasta, i on, z zamykając,, gabinet na jakiś czas wyjechał z miasta. Zobaczymy może wkoncu się to trochę uspokoi
Ważne że czuję ruchy, wtedy czuje się dużo spokojniej, dziś malutka rano coś się nie ruszała to już wariacji dostawałam. Ale na szczęście już jest wszystko ok i bryka jak szalona. Współczuję sytuacji że mąż jest za granicą ale może do terminu porodu zmieni się wszystko na lepsze? I będzie mógł być z Toba
Wątpię żeby się az tak unormowalo. Moja córcia ogólnie jest leniuszkiem. Rusza sie głównie troche z rana, wieczorem i głównie w nocy. Ważne że ja czuje. Zaczynam czuć juz ciezki,ciążowy brzuch . A to dopieri polowa drogi 🙈
 
Do góry