reklama

za mały pecherzyk ciążowy?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez koczi, 6 Lipiec 2015.

1. koczi

koczi Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, ostatnia miesiączkę miałam 28 maja. 10 czerwca byłam u ginekologa i stwierdził pęcherzyk graffa który lada moment powinien uwolnić kom. jajowĄ. Kochałam się wtedy z meżem. zrobiłam dwa testy z krwi na beta hcg pierwszy - 400, po dwóch dniach- ponad 800. Poszłam do ginekologa w Ten czwartek czyli 2 lipca widoczny pecherzyk ciazowy w jamie macicy. I tu moje pytanie- czy jak na 5 tydzień ciąży wielkość pęcherzyka niecałe 3mm to nie za mało? Gin Powiedział ze wszystko jest ok i kazał przyjść po tygodniu. Ale martwię się. .. :(

Ostatnia edycja: 6 Lipiec 2015
  2. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Jak gin powiedział, że ok to po co się martwisz??? Raczej zamartwianie się przyniesie więcej szkody niż pożytku.

3. reklama
  4. koczi

koczi Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie zawsze można polegać tylko na jednym ginekologu dlatego pytam. czytałam posty dziewczyn które dostawali coś na podtrzymanie ciąży w takich sytuacjach A mi nawet bety nie kazał robić dlatego trochę mam mieszane uczucia :/

5. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę, że nie ma co się przejmować. Każde USG ma granicę błędu do 2 cm, więc tak naprawdę to 3 mm może być nie do końca dokładne. Nie myśl o wielkości pęcherzyka, bo to bez sensu - trzeba by Cię rozkroić aby zobaczyć jaką faktycznie ma średnicę :laugh2: myśl o tym, że rozwija się w Tobie dzidzia i że wszystko będzie dobrze. Leki na podtrzymanie są podawane podczas krwawień, krwiaków itd a nie przy wielkości pęcherzyka na tak wczesnym etapie.

6. koczi

koczi Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ok, dzięki wielkie za odpowiedzi ;)

Poleć forum