reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Za mały woreczek zółtkowy, za mała ciąża, plamienue

Rozwiązania
0
Wczoraj byłam u ginekologa na pierwszej wizycie. Z cyklu wynika, że powinnam być w 6tyg 6dciąży z usg 5t6dt. Do tego.moj woreczek zoltkowy jest zdecydowanie za mały. Dodam jeszcze że od 3 dni mam niewielkie plamnienia. Martwię się, nie wiem co myśleć. Lekarz kazał czekać tydzień na nastepne usg . Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
20191002_152429.jpg

reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Może owulację miałaś później? U mnie było aż prawie dwa tygodnie różnicy bo owulacja była później i jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała, że owulacja później była a ciąża byla młodsza. Faktycznie warto poczekać na razie póki co w spokoju bo różnica naprawdę duża nie jest do kolejnego usg. Możesz też sprawdzić jak beta z krwi przyrasta, ale to też nie jest do końca miarodajne więc lepiej czekać na usg.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Może owulację miałaś później? U mnie było aż prawie dwa tygodnie różnicy bo owulacja była później i jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała, że owulacja później była a ciąża byla młodsza. Faktycznie warto poczekać na razie póki co w spokoju bo różnica naprawdę duża nie jest do kolejnego usg. Możesz też sprawdzić jak beta z krwi przyrasta, ale to też nie jest do końca miarodajne więc lepiej czekać na usg.
Dokladnie u mnie tez...u mnie siw tez przesunelo ze zarodek siw pokazal dopiero przy becie ok 35000 a wszedzie dziewczyny pisza ze powinno byc widac przy 1000....trzeba poczekać...a dal.Ci duphaston na plamienia?

Rozwiązania
0
Dziękuję bardzo za odpowiedź :))

Rozwiązania
0
Dokladnie u mnie tez...u mnie siw tez przesunelo ze zarodek siw pokazal dopiero przy becie ok 35000 a wszedzie dziewczyny pisza ze powinno byc widac przy 1000....trzeba poczekać...a dal.Ci duphaston na plamienia?
Dostałam, czekam do poniedziałku, zobaczmy co będzie

reklama

Dozamnie88

Rozwiązania
0
Tak to jest płód. Z nim jest wszystko ok, widać tętno, rozmiar ok. Ale ta czarna obwodka-pecherzyk zółtkowy zdecydowanie za mały...
Zrób zdjęcie samego USG proszę. Słabo widać.

Ale ta czarna obwódka to nie pecherzyk żółtkowy tylko pecherzyk ciążowy. Faktycznie wygląda na niewielki, ale to jeszcze bardzo wcześnie żeby cokolwiek wróżyć. :) Zaraz może ruszyć z kopyta :)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry