reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały woreczek zółtkowy, za mała ciąża, plamienue

Dołączył(a)
3 Październik 2019
Postów
8
Wczoraj byłam u ginekologa na pierwszej wizycie. Z cyklu wynika, że powinnam być w 6tyg 6dciąży z usg 5t6dt. Do tego.moj woreczek zoltkowy jest zdecydowanie za mały. Dodam jeszcze że od 3 dni mam niewielkie plamnienia. Martwię się, nie wiem co myśleć. Lekarz kazał czekać tydzień na nastepne usg . Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
20191002_152429.jpg
 
reklama
Może owulację miałaś później? U mnie było aż prawie dwa tygodnie różnicy bo owulacja była później i jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała, że owulacja później była a ciąża byla młodsza. Faktycznie warto poczekać na razie póki co w spokoju bo różnica naprawdę duża nie jest do kolejnego usg. Możesz też sprawdzić jak beta z krwi przyrasta, ale to też nie jest do końca miarodajne więc lepiej czekać na usg.
 
Może owulację miałaś później? U mnie było aż prawie dwa tygodnie różnicy bo owulacja była później i jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała, że owulacja później była a ciąża byla młodsza. Faktycznie warto poczekać na razie póki co w spokoju bo różnica naprawdę duża nie jest do kolejnego usg. Możesz też sprawdzić jak beta z krwi przyrasta, ale to też nie jest do końca miarodajne więc lepiej czekać na usg.
Dokladnie u mnie tez...u mnie siw tez przesunelo ze zarodek siw pokazal dopiero przy becie ok 35000 a wszedzie dziewczyny pisza ze powinno byc widac przy 1000....trzeba poczekać...a dal.Ci duphaston na plamienia?
 
Może owulację miałaś później? U mnie było aż prawie dwa tygodnie różnicy bo owulacja była później i jakby nie to, że miałam monitoring owulacji to też bym nie wiedziała, że owulacja później była a ciąża byla młodsza. Faktycznie warto poczekać na razie póki co w spokoju bo różnica naprawdę duża nie jest do kolejnego usg. Możesz też sprawdzić jak beta z krwi przyrasta, ale to też nie jest do końca miarodajne więc lepiej czekać na usg.
Dziękuję bardzo za odpowiedź :))
 
reklama
reklama
Do góry