reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZA MAŁY ZARODEK, BRAK ECHA SERCA A PORONIENIE

Dziewczyny pojechałam do szpitala, lekarze potraktowali mnie jak wariatkę i nie indukowali poronienia. Według miesiączki ciąża powinna mieć 10+2 dni a według lekarza 6+2 dni. Czyli diagnoza pierwszej ginekolog z Belgii jest prawidłowa, ze ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu, 3.5 tygodnia temu według tamtej. Lekarz mnie zbadała powiedziała, ze nie widzi akcji serca, ze jest najprawdopodobniej krwiak, ale ze ona nie ma pewności, ze ciąża nie jest młodsza (o 4 tygodnie!!!i jie ma pewności) i ze ja mam czekać dwa tygodnie i zgłosić się do ginekologa kolejnego i jeśli on potwierdzi to indukują poronienie. W ogóle nie brała pod uwagę usg z Belgii i Holandii. Powiedziałam, ze nie chce 5 i 6 tydzień chodzić z martwym płodem, zwłaszcza jak mam krwiaka, a ona ze mam się zgłosić po 2 tyg albo jak będę krwawić lub jeśli będę miała objawy infekcji(wydzielina śmierdząca, o dziwnym kolorze i bóle). Co ja mam robić
Nie chce dostać sepsy, w ogóle wydaje mi się, ze ona mnie potraktowala jak kobietę, które kłamie i chce aborcji i ze jak ja mogłam karty ciąży w Polsce nie założyć, No 13.04 byłam u ginekologa i chciałam, ale nic nie było widać.
 
reklama
Nie chce dostać sepsy, w ogóle wydaje mi się, ze ona mnie potraktowala jak kobietę, które kłamie i chce aborcji i ze jak ja mogłam karty ciąży w Polsce nie założyć, No 13.04 byłam u ginekologa i chciałam, ale nic nie było widać.
Jedź do innego szpitala jeśli masz taką możliwość
 
Do góry