reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Za niski przyrost?

reklama

Kamila1996

Fanka BB :)
Oczywiście wszystko skończyło się ok :D
Rozmawiałam wczoraj z ginekologiem, powiedział żebym przyjechała dzisiaj, że zobaczymy co się dzieje na USG. A na temat moich wyników Beta HCG które podałam Wam wcześniej powiedział ‚niedobrze’ .. Już sama nie rozumiem.
Chyba zwariuję 😔

Kamila1996

Zupełnie niepotrzebnie
Beta piękna, na usg już na pewno widać zarodek więc nie stresuj się niepotrzebnie kolejnymi pomiarami
Rozmawiałam wczoraj z ginekologiem, powiedział żebym przyjechała dzisiaj, że zobaczymy co się dzieje na USG. A na temat moich wyników Beta HCG które podałam Wam wcześniej powiedział ‚niedobrze’ .. Już sama nie rozumiem.
Chyba zwariuję 😔
Czy to on nie wie, że Beta zwalnia po jakimś czasie? Ehh 😔

Magda_krk

Tylko czy na pewno te 50% jest w porządku, w 6 tygodniu ciąży?
Trochę jednak się martwię 🙁

Chyba zwariuję 😔
Czy to on nie wie, że Beta zwalnia po jakimś czasie? Ehh 😔
Przy takich wartościach beta już tak nie przyrasta. Mój lekarz też mnie stresował, gdy przyrost wynosił 50% w okolicy 15000hcg. Kazał robić jeszcze jeden przyrost, powiedziałam mu, że to nie na moje nerwy i nie robię więcej. Na tej samej wizycie zrobił usg i okazało się, że jest bijące serduszko (5/6tc), ciąża przebiega książkowo. Dobrze, że będziesz miała usg, uspokoisz się trochę.

ness.

Chyba zwariuję 😔
Mi ordynator ginekologi powiedział, że z tej ciąży nic nie będzie :D ja leżałam w szpitalu w początkowej fazie ciąży z więc teoretycznie byłam pod okiem najlepszych specjalistów.

Kamila1996

Przy takich wartościach beta już tak nie przyrasta. Mój lekarz też mnie stresował, gdy przyrost wynosił 50% w okolicy 15000hcg. Kazał robić jeszcze jeden przyrost, powiedziałam mu, że to nie na moje nerwy i nie robię więcej. Na tej samej wizycie zrobił usg i okazało się, że jest bijące serduszko (5/6tc), ciąża przebiega książkowo. Dobrze, że będziesz miała usg, uspokoisz się trochę.
Lekarze nie powinni tak stresować ..
Dzisiaj 6t2d, wczorajsza Beta ponad te 34 tysiące, może będzie widać serduszko? ☺️
Czekam na tą wizytę z niecierpliwością ..

Kamila1996

Mi ordynator ginekologi powiedział, że z tej ciąży nic nie będzie :D ja leżałam w szpitalu w początkowej fazie ciąży z więc teoretycznie byłam pod okiem najlepszych specjalistów.
Zastanawiam się, kto powinien mieć większą wiedzę na temat przyrostu tej Bety, lekarze czy my? 🤔
Czy mają jeszcze jakiś sposób myślenia sprzed x lat temu .. Nie mam pojęcia, ale od tej wczorajszej rozmowy mam tylko jego słowa w głowie, tak mnie przestraszył ..

reklama

Kamila1996

U mnie beta 9 tys, a dwa dni później 13.
To faktycznie miałaś mały przyrost, a wszystko skończyło się w porządku.
A jeszcze do tego wszystkiego, w poniedziałek zaczęłam wymiotować (końcówka 5 tygodnia), myśle że jakby ciąża się nie rozwijała to wymioty by się nie pojawiły?

Do góry