reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Za niski przyrost?

Magda_krk

Fanka BB :)
Lekarze nie powinni tak stresować ..
Dzisiaj 6t2d, wczorajsza Beta ponad te 34 tysiące, może będzie widać serduszko? ☺️
Czekam na tą wizytę z niecierpliwością ..
To całkiem możliwe 🙂 Lekarze przy takich wartościach bety bazują już tylko na obrazie z usg. Nie ma sensu robić więcej badań krwi.
Wymioty nie są wyznacznikiem dobrze czy źle rozwijającej się ciąży. Po prostu masz już na tyle wysoki poziom hcg, że zaczęły się pojawiać objawy ciąży.
Kiedy masz wizytę?

reklama

ness.

To faktycznie miałaś mały przyrost, a wszystko skończyło się w porządku.
A jeszcze do tego wszystkiego, w poniedziałek zaczęłam wymiotować (końcówka 5 tygodnia), myśle że jakby ciąża się nie rozwijała to wymioty by się nie pojawiły?
Zastanawiam się, kto powinien mieć większą wiedzę na temat przyrostu tej Bety, lekarze czy my? 🤔
Czy mają jeszcze jakiś sposób myślenia sprzed x lat temu .. Nie mam pojęcia, ale od tej wczorajszej rozmowy mam tylko jego słowa w głowie, tak mnie przestraszył ..
Lekarze nie patrzą na nas jak na wyjątkowy przypadek, tylko jak na jedną z wielu. Większość z nich nie ma w sobie dociekliwości. Dlatego trzeba mieć zaufanego lekarza, który potraktuje cię indywidualnie. To on mi powiedział, że beta nie jest wyznacznikiem, bo ciąża jest uwidoczniona na USG. Ja miałam plamienia, więc beta powinna byc monitorowa czy nie jest spadkowa, ale nie powinno patrzeć się na jej przyrosty na tym etapie.

Kamila1996

To całkiem możliwe 🙂 Lekarze przy takich wartościach bety bazują już tylko na obrazie z usg. Nie ma sensu robić więcej badań krwi.
Wymioty nie są wyznacznikiem dobrze czy źle rozwijającej się ciąży. Po prostu masz już na tyle wysoki poziom hcg, że zaczęły się pojawiać objawy ciąży.
Kiedy masz wizytę?
Dzisiaj wizyta, miałam mieć w przyszłym tygodniu ale ginekolog powiedział żebym przyjechała dzisiaj ☺️

Magda_krk

Mam nadzieję, że ta Beta jednak jest w porządku i USG też to pokaże ☺️
Ta beta jest w porządku, przy takich wartościach nie ma opcji, żeby rosła o te 66%. Beta zwalnia a w kolejnych tygodniach zacznie nawet spadać.

Załączniki

• Screenshot_20211125-105759_Chrome.jpg
    Screenshot_20211125-105759_Chrome.jpg
    128,8 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry