reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za niski przyrost?

reklama
Dokładnie, nawet nie chce mi się komentować.
Dziewczyny które pracują gdzieś w biurze, mają możliwość pracować zdalnie i nie dźwigać, nie nadwyrężać swojego organizmu.
Każda powinna myśleć o sobie, a nie jak tu komu dopiec 🤨
A ja po ciężkim dniu w pracy takim jak miałam wczoraj, dzisiaj nie mam sił na cokolwiek, a nie powinnam do tego doprowadzać (z resztą tak jak każda kobieta w ciąży).
Jak Ty będąc w 6 tg ciąży po jednym dniu w pracy nie masz siły na cokolwiek to co będzie w 9 miesiącu? Ja na Twoim miejscu to najpierw bym się zastanowiła, czy ten lekarz to faktycznie jest kompetentny skoro przy takich wzrostach bety mówi "niedobrze" i stwierdza, że już L4 od początku jest potrzebne, chociaż nic na to nie wskazuje
 
Jak Ty będąc w 6 tg ciąży po jednym dniu w pracy nie masz siły na cokolwiek to co będzie w 9 miesiącu? Ja na Twoim miejscu to najpierw bym się zastanowiła, czy ten lekarz to faktycznie jest kompetentny skoro przy takich wzrostach bety mówi "niedobrze" i stwierdza, że już L4 od początku jest potrzebne, chociaż nic na to nie wskazuje
Nie rozumiem skąd tyle goryczy. Początki ciąży są u każdej inne. Ma prawo nie mieć siły... Organizm jest jednak obciążony w tym czasie i chyba nie Pani oceniać kompetencje lekarza, ani oceniać przebiegu ciąży którejś z nas.
 
Jak Ty będąc w 6 tg ciąży po jednym dniu w pracy nie masz siły na cokolwiek to co będzie w 9 miesiącu? Ja na Twoim miejscu to najpierw bym się zastanowiła, czy ten lekarz to faktycznie jest kompetentny skoro przy takich wzrostach bety mówi "niedobrze" i stwierdza, że już L4 od początku jest potrzebne, chociaż nic na to nie wskazuje

Ja się czułam gorzej w pierwszych 3 miesiącach ciąży niż w 9 miesiącu ;)
 
reklama
Mi w ciągu 3 dni z 46 tys podskoczyło tylko na 52 tys - dzidzia rośnie zdrowo :) łatwo się mówi, ale nie martw się, przy takich wartościach już sobie rośnie bo rośnie. Też panikowałam :)
 
Do góry