reklama

zaakceptowanie mleka modyfikowanego

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez joanna19911991, 24 Marzec 2013.

1. joanna19911991

joanna19911991 Zaciekawiona BB

witam. co zrobic zeby przekonac, nauczyc 7 miesieczne niemowle do picia mleka modyfikowanego? mam z tym ogromny problem, poniewaz nie moge dluzej juz karmic piersia a malutka nie zaakceptuje mleka modyfikowanego. jak tylko poczuje jego smak czy z butli, lyzeczki, kubeczka odrazu wypluwa i nie ma mowy o napiciu sie. rece mi juz opadaja... ma ktoras mama podobne doswiadczenia???

2. Lenati

Lenati Moderator

Witam . Problem jest z MM , nie z piciem z butelki ? Twoje mleko z butli wypija ??

3. reklama
  4. mili17199

mili17199 Fanka BB :)

mój synek miał 17miesięcy jak polubił mleko modyfikowane (był karmiony butelka od urodzenia ze względu na moją szkołę) i na czas karmienia go lulałam.

5. joanna19911991

joanna19911991 Zaciekawiona BB

powiem tak: smaku mleka nie lubi bo z czego bym jej nie dala to wypluwa. a np.wode, soczek z butli nie wypije, tylko lyzeczka albo z kubeczka przez rureczke. no i badz tu madry. moje mleczko odciagniete kiedys jej dalam z butli to pociagla kilka razy i nie chciala. tyzeczka czy przez rureczke swojego nie probowalam podawac.

6. Kudi81

Kudi81 Zaangażowana w BB

mam identyczny problem, mój mały ma 9 miesięcy i przeżywam teraz horror. Nie mam już pokarmu a mały zwłaszcza w nocy chce cały czas wisieć na cycusiu, inaczej nie idzie go uspokoić. Jestem już strasznie niewyspana i nie wiem co z tym zrobić. Próbowałam już różne smoczki, niekapki i 360 stopni, on po prostu nie toleruje pokarmu z butelki. Najgorsze, że ma skaze i musi pić bebilon pepti. Posłodziłam mu już nawet glukozą ale to nic nie dało, nie chce po prostu wziąć butli do buzi, a wiem że potrafi pić bo tydzień temu jakimś cudem wypił w nocy 100 ml. Najgorsze, że nie mam pokarmu a on nie chce piś innego mleka, je tylko kaszki, objadki i owoce. Proszę poradzcie cos.

Poleć forum