reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaakceptowanie mleka modyfikowanego

Dołączył(a)
23 Marzec 2013
Postów
12
witam. co zrobic zeby przekonac, nauczyc 7 miesieczne niemowle do picia mleka modyfikowanego? mam z tym ogromny problem, poniewaz nie moge dluzej juz karmic piersia a malutka nie zaakceptuje mleka modyfikowanego. jak tylko poczuje jego smak czy z butli, lyzeczki, kubeczka odrazu wypluwa i nie ma mowy o napiciu sie. rece mi juz opadaja... ma ktoras mama podobne doswiadczenia???
 
reklama
mój synek miał 17miesięcy jak polubił mleko modyfikowane (był karmiony butelka od urodzenia ze względu na moją szkołę) i na czas karmienia go lulałam.
 
powiem tak: smaku mleka nie lubi bo z czego bym jej nie dala to wypluwa. a np.wode, soczek z butli nie wypije, tylko lyzeczka albo z kubeczka przez rureczke. no i badz tu madry. moje mleczko odciagniete kiedys jej dalam z butli to pociagla kilka razy i nie chciala. tyzeczka czy przez rureczke swojego nie probowalam podawac.
 
mam identyczny problem, mój mały ma 9 miesięcy i przeżywam teraz horror. Nie mam już pokarmu a mały zwłaszcza w nocy chce cały czas wisieć na cycusiu, inaczej nie idzie go uspokoić. Jestem już strasznie niewyspana i nie wiem co z tym zrobić. Próbowałam już różne smoczki, niekapki i 360 stopni, on po prostu nie toleruje pokarmu z butelki. Najgorsze, że ma skaze i musi pić bebilon pepti. Posłodziłam mu już nawet glukozą ale to nic nie dało, nie chce po prostu wziąć butli do buzi, a wiem że potrafi pić bo tydzień temu jakimś cudem wypił w nocy 100 ml. Najgorsze, że nie mam pokarmu a on nie chce piś innego mleka, je tylko kaszki, objadki i owoce. Proszę poradzcie cos.
 
Do góry