reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaax - czy ktoś brał w ciazy

Aha i myślę że, jak odstawisz acard to nie powinno się nic wydarzyć , bo ptak jak pisałam on działa jeszcze 2 tyg od czasu zaprzestania przyjmowania go. A na kiedy masz termin porodu

To jesteś tydzień wcześniej niż ja, bo mi wczoraj stuknął pełny 35 TC. Jak tak czujesz to tak będzie. Ja np w pierwszej ciąży termin miałam na 6, a wzięło mnie z 8/9 i urodziłam 9 tak jak się ja urodziłam 9 😁 i czułam , że zacznie się pchać w nocy i tak się stało 😉 teraz też mam takie wrażenie
No to trzymam się tego, że poród będzie w terminie 🙂. A czy Ty masz jakieś obawy ze względu na odstawienie acardu?
 
reklama
No to trzymam się tego, że poród będzie w terminie 🙂. A czy Ty masz jakieś obawy ze względu na odstawienie acardu?
Przez kilka dni nie brałam go, że względu spadku płytek i musiałam zasięgnąć rady hematologa, jednak w tym okresie nie czułam żadnej różnicy, jednak musiałam wrócić do zażywania, go bo ciutke podwyższony od normy wyszedł Doppler przepływu pępowinowego czy jakoś tak.
Myślę , że nie masz się czego obawiać po odstawieniu go 😉
 
Hej, wracam do tematu, bo jestem w ciąży i lekarz nie zalecil mi acardu, więc przyjmuję zaax. Niby w ulotce napisane jest, że jest bezpieczny w ciąży, ale cały czas obawiam się. Czy jest tu ktoś, kto brał ten suplement w ciąży i wszystko było ok?
 
@Andzia88 Szczerze mówiąc to jeśli miałabym brać cokolwiek bez konsultacji z lekarzem to byłby acard, a nie suplement diety. Ktoś już kiedyś pisał, że brał Zaax (lub coś podobnego), bo nie mógł acardu. Jak sobie przypomnę kto, to dam znać :)
 
@Andzia88 Szczerze mówiąc to jeśli miałabym brać cokolwiek bez konsultacji z lekarzem to byłby acard, a nie suplement diety. Ktoś już kiedyś pisał, że brał Zaax (lub coś podobnego), bo nie mógł acardu. Jak sobie przypomnę kto, to dam znać :)
Dzięki u mnie już pozamiatane. Dzisiaj dowiedziałam się, że dziecko nie żyje. Może jakbym brała acard, jak w poprzedniej ciąży, to byłoby dobrze. Może.
 
Do góry