reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawa dla mamusiek-"dobre oko"

Paula 13

mama Wiki i Tati
Dołączył(a)
3 Styczeń 2009
Postów
509
Miasto
woj.łódzkie
No to lsaki co to jest?:-D



na początek proste......

zachęcam byscie również wastawiały rzecz jasna......ja w paincie wycinak kawałek zdjęcia;-)

a robię to dokładnie tak.......

-szukam sobie fotki w moich obrazach na kompie lub w necie
- jak w necie zapisuje sobie na pulpicie obrazek
- otwieram painta
-wchodzę w plik......otwórz i wtedy wybieram konkretne zdjęcie jakie mnie interesuje
-u mnie po lewo sa takie różne ikonki......takie przerywany prostokąt.........to zaznacz...... klikam na to........i wtedy mogę sobie znaczyć fragment jaki chcę z fotki
- na tym zaznaczonym fragmencie klikam prawym przyciskiem myszki i zaznaczam kopiuj do.......no i zapisuje np. na pulpicie
-wychodzę nie zapisując zmian w programie
-klikam na pulpit na ten kawałek fotki który zapisałam.......otwiera się......i jeszcze raz zapisuje (File- save as...) tym razem jako jpg się zapisze by można było wrzucić np na fotosik......
- i ot cała polityka;-)


 
Ostatnia edycja:
reklama
PAULA-zgadzam sie z Monia,ze to wcale nie proste:-D:-D:-Dtez sie zgadzam ze cos na sianku siedzi...hmm...ale co??:-Ddla mnie to moze ucho kozy??
 
reklama
Do góry