reklama

Zabawa w kuchnię i gotowanie

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Eminem, 22 Luty 2012.

1. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Ostatnio w sklepie widziałąm taką zabawkową kuchnię dla dziewczynek, był piekarnik, zlew itp. oraz naczynia i inne plastikowe warzywa czy owoce...zastanawaiłam się czy kupic takie coś córce na urodziny bo ma 7 marca i nie wiem? zawsze lubiła się ze mną bawić w kuchni, mieszając niewidzialną zupę w garnuszkach. Córcia ma 5 lat..co o tym sądzicie, opłaca się to?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

moja córka ma przeszło 2,5 roku i dostała taką na 2 latka, co dzien w niej coś pichci. Robi kotlety i placki z ciastoliny, piecze je w piekarniku, przelewa swój sok czy herbatkę do filiżanek i podaje nam jako kawkę, ogólnie ma wielką radochę z tej zabawki. Kuchnię mamy z tefala, była w biedronce za 140zł, dokupilismy kilka akcesoriów typu talerzyki, sztućce, sztuczne jedzonko i mamy super zabawę.

3. reklama
  4. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Taką kuchnie dostał mój roczny synek i uwielbia w niej gotowac z bratem :-) Takze jest to fajny prezent.

5. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Julka dostała kuchnię na święta B.N na początku był szał teraz stoi praktycznie nie używana, czasem podejdzie włączy "palnik" mam nadzieję, że jak podrośnie to zmieni do niej stosunek ;-)

6. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

Moja córeczka bawi się takimi zabawkowymi garneczkami ciągle. :) Czyli jak widac bedzie z niej kucharka. :)

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

a propos kuchni, przypomniał mi się tekst mojej teściowej, która uważa, że Julkę od małego uczymy zbyt wiele rzeczy z życia dorosłych. Jak młoda dostała tą kuchnię to teściowa skwitowała, no pewnie teraz jeszcze naucz ją gotować i nic w domu robić nie będziesz, bo pralkę ją nauczyłaś wstawiać, uzywać zmiotki i szufelki też, co jeszcze, może od razu ją do pracy wyślijcie :baffled::laugh2::laugh2::laugh2: Tak więc zastanów się może lepiej nad tą kuchnią, żebyś nie usłyszała że na siłę robisz z dziecka dorosłego :-D:-D:-D te teściowe...:laugh2:

8. lucy79

lucy79 Fanka BB :)

Zabawa w gotowanie jest super! Kupilismy córce kuchnię gdy miała dwa lata, teraz ma skończone 5 i nadal się nią bawi. Do tego dokupiliśmy zestaw sztucznego jedzenia. A dwuletni syn bawi się razem z siostrą. Ja osobiście polecam :)

9. dziunka24

dziunka24 Mama J&J

Tylko dla 5-latki już bardziej wypasiona kuchnia by się przydała, z dźwiękami, światełkiem itd. A do kompletu by mogła pomóc mamie np. coś takiego [​IMG]

Nasza dwulatka bawi się swoją kuchnią codziennie, a nawet nie tyle co kuchnią a akcesoriami, Julia 7-letnia raczej woli już mi pomagać.

10. reklama
  11. CudownaPlaneta_pl

CudownaPlaneta_pl Zaciekawiona BB

Podobne zestawy można kupić w sklepach internetowych,ale przyznam że znakomicie się sprawdzają i dają mnóstwo radości. Z synkiem nie można się w to pobawić,natomiast z córeczka jak najbardziej tak.

12. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Trochę zaniedbałam ten temat, za co przepraszam, ale kupiliśmy taką kuchnię w Toys r us w blue city w wawie, córka zadowolona baaaaaardzo, w zestawie były garnuszki, sztućce, plastikowe jedzenie, plus jeszcze dokupiliśmy dodatkowe warzywa i owoce z plastiku, bo w promocji były... także teraz jem codziennie obiadki przygotowane przez moją córę;)))

Poleć forum