reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawa z maluchami

a ja znam taka
tu kokoszka kaszke gotowała
temu dała
temu dała
temu dała
temu dała
a temu nic nie dała
i fru fru poleciała(machajac raczkami)


kosi kosi łapci
pojedziem do babci
babcia da nam mleczka
a dziadek jajeczka
od babci do cioci
ciocia da lakoci
od cioci do mamy
mama da smietany
 
reklama
A moje dziecko to od razu będzie śpiewało.Wszyscy jej śpiewamy :-Di to nie wiedzieć skąd te piosenki i melodyjki i rymy jakoś same wlatują Poszła Amelka dróżką przytupując małą nóżką patrzy ,a tam grzyby pod krzaczkiem jeden jest prześliczny ,a drugi z robaczkiem.I takie inne głupstewka:eek:

CTRL + Q to Enable/Disable FBPhotoZoom
 
Hehe jakbym tak miała popatrzeć teraz co mi moja matka spiewała za młodu to ja bym na kryminalistę wyrosła :p a to było o mordowaniu psa, o mordowaniu wałkiem karsnoludka, o padaniu deszczu na kupę, poza tym było tam parę jeszcze fajowych pioseneczek i wierszyków :p i najgorsze jest to że ja przez to nie znam żadnych pioseneczek na poziomie.
Jak na razie mały raczony jest Kukizem, Korn-em, Paktofoniką, Łoną i innymi dziwnymi muzyczkami z ANIME które obecnie wciąga Sebcio :p
 
No wiesz Mysio... ZChN zbliza sie to prawie kolysanka ale Rodziny slowem silnej jeszcze bym mu oszczedzila :-D:-D:-D

PS. U nas tez deszcz padal na kupe :tak:
 
P150812_14.09.jpg w temacie zabaw to teraz ta jest na topie
 
A ja chcialabym poddac do dyskusji nastepujaca kwestie: jak czesto myc zabawki? Wiadomo, ze plastikowe, gumowe czy drewniane mozna myc (ale nie wyparzac) ile wlezie ale pluszowe/materialowe wode znosza juz gorzej, czyt. schna 1-3 dni. Smoczki kaza wyparzac codziennie a memlane w buzi zabawki raz na tydzien i to w 30st? :baffled:
 
reklama
Ja mam tez takie misie co prac nie można tylko szmatką przecierać:baffled: a to już przegięcie. Ogólnie mam zrobione tak: 2 zestawy pluszaków które piorę co 2 tygodnie i raz w tygodniu wkładam do zamrażarki. Mały nie nudzi się bo co jakiś czas ma coś nowego. No i nie pierdziele się. A zabawki piorę ręcznie :p jak większość rzeczy w mym domu :p
 
Do góry