reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawa z maluchami

No to jeszcze to : pieśń żołnierska :żołnierz drogą maszerował prawą ręką se masował lewą ręką trzymał spodnie bo mu było tak wygodnie
 
reklama
Dobre :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D super :-p:-p
To ja jeszcze takie :

szumi dokoła las ,Hitler do czołgu zlazł.
Klapa się zamknęła ,jajca mu przycięła .
la la la ,la la

i kolęda :tak::-p
Przybieżeli do butelki we czterech ,
Odbieżeli od butelki na czterech .
Chwała alkoholowi ,wódce ,spirytusowi ,a pokój pijakom ....;-)

to i wierszyk o słoniu
W pewnym mieście w Himalajach
Słoń powiesił się na jajach .
Buja ,buja się na trąbie
I jajami skałę rąbie...
:-D:-D:-D:-D
Dobra starczy tego dobrego :-p:-p:-p
 
Aj tam - moj jest karmiony Jolka, Jolka, ktora jak wiadomo traktuje o niemoralnym związku erotycznym miedzy mężatka z dzieckiem a alkoholikiem:))

Te piosenki to raczej nie do spiewania dzieciom sluzyły, a dzieci je spiewały, nauczone pokątnie przez co bardziej postepowych rodziców/dziadkow lub kolegow z podworka. Ciekawa jestem czym mnie moj brzdac zaskoczy:)
 
Nasza dzisiejsza zabawa - Mlody uwielbia wywalac mi ubrania z szafek, pieluchy z paczki, zrzucac telefon ze stołu, jeśc pilota... Wykorzystalam wiec jego zdolnosci i zapedy do nowej zabawy pt. robimy balagan w zabawkach:

Zdjęcie nr 1 - co my tutaj mamy...

Zdjecie nr 2 - wiedzialem - schowalas pilota i telefon!!!
 

Załączniki

  • _s0.zmniejszacz.pl_IMG_3406_zmniejszacz-pl_414434.jpg
    _s0.zmniejszacz.pl_IMG_3406_zmniejszacz-pl_414434.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 86
  • _s0.zmniejszacz.pl_IMG_3394_zmniejszacz-pl_285237.jpg
    _s0.zmniejszacz.pl_IMG_3394_zmniejszacz-pl_285237.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry