reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawa z naszymi dzieciaczkami

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Żuczku tylko pozostaje pytanie, czy to zabawka się małemu podoba czy myśl, że jest szansa na piwko...
Oliwka też uwielbia metki... nie ważne zabawki, najpierw obrabia metkę!
A co do nietypowych zabawek to mała ma 2 takie na przewijaku, nigdy nie mogłam małej uspokoić podczas przewijania bo się wierci i rozgląda na wszystkie strony, więc na półce nad Oliwka powiesiłam tasimkę i zrobiłam na dole supełek - Oliwka bawi się tym podczas przewijania, ciągnie i próbuje włożyć kawałek materiału do buzi.
A kolejna to od spodu półki tuz na przewijaku musiałam coś dac kolorowego co by zaciekawiło Oliwkę jak się znudzi tasiemką, a ze małą uwielbia napisy to odkleiłam naklejkę z Sudokremu i przykleiłam - jaka radość! a zero kosztów ;D
 
reklama
Magdaleona - nie ważne ;) Ważne, że się robi cisza ;) Tzn jedynie słychać puszki :D
A co do metek - ja zanim dam zabawkę to jednak obcinam metkę.
 
A wiecie dziewczyny co mój Maciek ostatnio zrobił aby Dominisia mu nie piszczała.Dał jej do uszka słuchawke od mp3 i słuchała razem z nim i była cisza.Oczywiście głos był wyciszony prawie na minimum.
 
He,he, widzę Rybciu, ze masz małą melomankę:) Mateuszkowi co wieczór puszczam piosenki śpiewane przez dzieci-uwielbia to, albo mu sama śpiewam-też lubi:).

Żuczku gratuluje puszkowo-grzechotkowego pomysła:)

Mateuszek też uwielbia wszystko co piszczy, trzeszczy, grzechoce, jednym słowem hałasuje. Wczoraj zrobiliśmy sobie prasówkę i jak mu jakaś dzidzia się w gazetce spodobała to śmiał się w głos i zgniótł stronkę (chyba chciał przytulić dzidzię:))

A jak ktoś do mnie dzwoni, to mateuszek też ma swoją chwile. Przykładam mu tel do uszka, a On się tak cieszy, ze ktoś do niego mówi:) Lubi też się kulać po całym łóżku-jeszcze oczywiście mu pomagam, ale sam też już próbuje:)

A ostatnio zamówiłam to i czekam na to:)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121153851

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121144604
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry