reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawa z naszymi dzieciaczkami

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My mamy karuzele fisher price z misiami...zakup bardzo udany, na pocztku martwilam sie bo moje dziecko nie wykazywalo zadnego zainteresownia a teraz jego faworytem jest fioletowy mis czeka na niego smieje sie gada, wieczorami jak go przewijam to jak lezy na przewijaku czeka jak wlacze swiatelka w karuzeli patrzy sie wtedy na sufit i sie cieszy..super zabawka. Teraz mam zamiar zamowic lezaczek fisher price z wibracjami http://www.allegro.pl/item107280168_fisher_price_lezaczek_muzyka_wibacje_od_ss_gwaran.html mam nadzieje ze bedzie miec taki sam ubaw jak z karuzelki.
 
reklama
Idzia ja mam ta karuzelke z miskami przebranymi za motylki z projektorem, na poczatku myslalam ze to lipa i zmarnowane pieniadze, bo Kubek wykazywal zainteresowanie rowne zeru...ja usnelam przy tej karuzeli bo sie gapilam jak sie miski kreca a moje dziecko nic. Teraz gdy juz jest wiekszy strasznie ja polubil, do tego stopnia ze jak ja uruchamiam w dzien a Kuba uslyszy melodyjke to zaraz patrzy sie na sufit. Wydaje mi sie ze juz kojarzy muzyke ze swiatelkami. Poza tym tak jak pisalam wczesniej zaczal gadac do miskow..monolog trwa okolo30 minut, pozniej jest placz bo sie dziecku nudzi to gadanie ale dobre i 30 minut :) natomiast w nocy melodyjki i swiatelka go uspokajaja i pozwalaja zasnac a mojego meza doprowadzaja do furii ;D no i olbrzymi plus zabawka ma pilota wiec nie trzeba tylka z fotela podnosic jak przestaje grac ;)
 
Widzę, że karuzela nad łóżeczkiem to nie tylko ulubiona zabawka mojego synka :) coprawda my mamy karuzele canpola ale chyba każda by zajeła Kubusia :) Do tego stopnia że szuka też tej karuzeli na kzdym suficie :)
Czym starsze dziecko tym fajniejsze :) Kubulek zaczął zauważać równiez kwiatek grający z fisher price który można powiesić na budce wózka, my tak robimy efekt tak isam jak karuzela :) a smiechu przy nim jest coniemiara :)
 
A ja wczoraj zamówiłam dla Karolinki piesku Zubuloo (chyba tak się to pisze ;)) ciekawe czy jej się spodoba ::)
 
Ja wczoraj zamowilam ten lezaczek, podobno ta pani o 14 go wyslala wiec niedlugo powinnam go dostac...mam nadzieje ze spelni swoje zadanie i jak wsadze Kubuska to bede miec chwile wolnego a synek swietna zabawe..zalamie sie jak ja go do lezaczka a on w ryk :( niestety taka wersje zdarzen tez musze brac pod uwage Iza1 co to sa pieski Zubuloo ??? nie w temacie jestem ;D
 
taaaa, piesek Zebuloo bije wszelkie rekordy popularnosci - sama sie zastanawiam od jakiegos czasu czy go nie zamowic :)
iza - daj znac jak go dostaniesz - jestem ciekawa jak dlugo bedzie szla przesylka bo ponoc ta panic co go sprzedaje ma pewne problemy z terminowoscia ...
 
reklama
IZA tez czekam na relacje, bo zaciekawil mnie ten piesek
RYBCIA dzieki za link przynajmniej juz wiem o co chodzi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry