reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabaweczki

jolu też nad nim myślałam i tak sobie myślę, że podpowiem teściowej, która chce kupić jakiś jeździk
a w sumie masz rację co do okazji
a u nas będzie kiepsko z prezentami od rodziców (tzn od nas):-( i to dla wszystkich
urlop wychowawczy jednak kosztuje wiele wyrzeczeń:-(
 
reklama
kachasku ten jeżdzik jest teraz w promocji w selgrosie za 93zł więc myślę, że warto. Wysłałam M żeby obejrzał na żywo, a siostra (chrzestna Maksia) powiedziała, że się dołoży :-)
U nas też nie jest lekko, bo mamy prawie 20 osób do obdarowania :zawstydzona/y:
 
u nas oprócz świąt 3 osoby mają urodziny i to przed samymi świętami

jeden prezent dla Michała już jest zaklepany:tak:szwgierka kupi mu sanki:-) mieszkamy w dość górzystym terenie i pewnie będą dużo wygodniejsze niż wózek:tak:oby tylko snieg nie spadł przed świętami;-)
 
My sanki mamy po Jacku:tak:
A dzieciakom też wielkich prezentów kupować nie będziemy, bo wszyscy w rodzinie chcą im coś kupić (w końcu to jedyne dzieci w rodzinie, mojej i M). Więc i tak będzie tego sporo :-)
Jak mieszkaliśmy jeszcze u rodziców (pokój 12m2), to zawsze przed świętami miałam stres gdzie po świętach wszystkie zabawki pochowamy :-D

Ale z siostrą się w tym roku umówiłam, że dorzuci się na ten jeździk, a dla Jacka kupi prezent razem z mamą. Będzie mniej, ale lepsze ;-)
 
Byliśmy wczoraj w "Świat Dziecka" i pomacałam tego żółwika śmiejącego się - jest super! Na pewno Małemu kupimy! :tak: Tylko poszukam taniej, bo tam kosztował 89 zł :baffled:
Za to kupiliśmy taką zabawkę :-) W ogóle, strasznie nam się podobają zabawki tej firmy :tak: Następna w kolejce będzie przyczepka do pałąka do spacerówki :-)
 
Byliśmy wczoraj w "Świat Dziecka" i pomacałam tego żółwika śmiejącego się - jest super! Na pewno Małemu kupimy! :tak: Tylko poszukam taniej, bo tam kosztował 89 zł :baffled:
Za to kupiliśmy taką zabawkę :-) W ogóle, strasznie nam się podobają zabawki tej firmy :tak: Następna w kolejce będzie przyczepka do pałąka do spacerówki :-)

Esia, fajna ta zabawka:tak: Staś ma banana:-D z tej firmy i baaaaaaaaaaardzo go lubi:-)
 
My mamy mate z tiny love i dodatkowe zawieszki. Najbardziej oblegany jest królik.

product.jpg


Co do chodzika to ja bym schizowała że chodzik pojedzie naprzód a Zosi nóżki zostaną w tyle i poleci na buzie :-(
 
Co do chodzika to ja bym schizowała że chodzik pojedzie naprzód a Zosi nóżki zostaną w tyle i poleci na buzie :-(

O tym nie pomyślałam :szok:
Ale Efilo jak masz zamiar tak shizować, to lepiej kup sobie coś na uspokojenie, bo Zosia jeszcze nie raz wyprowadzi cię z równowagi ;-)
 
dziewczyny słyszałyście o zabawce -koralikach, które po połknięciu działają jak pigułka gwałtu? niby wycofali ze sprzedaży, ale jak tu teraz zaufać i kupić coś dzieciom? znów zabawki produkowane w Chinach:angry:
 
reklama
Do góry