reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabaweczki

reklama
No to jak zaczęłam, to od razu pochwalę się, że dzisiaj dostałam zamówione zabawki: pałąk do łóżeczka i wibrującą ważkę do wózka :tak:
Maksiowi bardzo się podobają :-D
 
póki co kupiłam grzechotkę gwiazdkę maskotkę i do kompletu kapcie z grzechotkami:tak: Michaś na kapcie narazie nie reaguje za bardzo, na gwiazdkę tak:tak:
mam zamiar kupić spiralę do fotelika samochodowego, ale pochwalę się, jak już kupię;-):-p
 
Ja do tej pory mam:
1.karuzelke na lozku-sprawdza sie, mala ja lubi i sie bawi,
2.bujaweczke fischer-price-tez super,
3.motylka-grzechotke na ktorego niezbyt reaguje bo jest troche cichy,
4.halasujaca maskotke-mam kilka takich przeszkadzajek typu trzeszczace ucho, grzechoczacy ogon itp.
5.grzechotka-telefon-bardzo mi sie podoba bo mala probuje ja zlapac w raczke i cwiczy lapki choc jeszcze nie wychodzi :-)
6.no i pare misiow na ktore czasem laskawie spojrzy :-)
 
Fajniutki watek :):tak:
My mamy sporo dupsikow i tylko niektore interesuja mojego bobaska, szczegolnie to kolorowe lub swiecace i grajace...''ciche '' i pastelowe niet:no:

Chyba najbardziej sprawdza sie hustawka Fisher Prize z roznymi zabaweczkami powieszonymi nad glowa,do niedawna slozyla jako usypiacz ,teraz zdarza sie Amelce wyciagac raczki do zabawek ale najczesciej to sie poprostu na nie gapi ;-):-).

Mamy tez super kolorowego jeza (az oczy bola:-D) z roznymi fakturami do miziania...piszczy,szelesci i grzechocze.Mala czesto trzymajac go za ''kolce''usypia.Milusi ten jezyk:tak:.

Super jest tez projektor ktory montuje sie w lozeczku malucha.Gra kolysanki i odglosy natury typu:szum morza,wodospadu,cwierkanie pteszkow i inne.Poza tym jest podswietlany i wiruja na nim ptaszki,slonko,motylki,pszczolki...to bardzo przykuwa uwage dzidzi i jeszcze wyswietla na suficie bajkowe postacie ale na to dzidzia jeszcze za mala,za to mi sie bardzo podoba hehe:-p


Mam tez lampke nocna ktora wyswietla na suficie i scianach rozne roznosci,przepieknie to wyglada(kolejna zabawka dla mamy):zawstydzona/y:

Grzechotek od groma ale ulubiona to taka z chicco:plastikowa raczka z kuleczkami w srodku a na raczce glowka kaczuszki pluszowa,ktora piszczy:blink::happy2:.Uwielbia ja malutka.

Bardzo tez sie sprawdza u nas pozytywka w wozeczku i takie zbaweczki na gumce ktore wiesza sie w poprzek ''budy''(nie wiem jak to ladnie opisac:zawstydzona/y:) bo mala juz nie zawsze spi na spacerze i w tedy lubi sluchac muzyczki i wlepiac wzrok w laleczki nad glowka :)

Mamy tez konika ktory gra ""Dla Elizy''Bethowena a mala jak ja widzi(nie mowiac ze slyszy)to dostaje wscieklizny he he.Schowalam na stychu i juz ni wyciagam..straszna!!!
 
Aha ! Fajne tez sa maskotki-grzechotki ktore zaklada sie dziecku na nadgarstek...mowie Wam jaki zdziwko mala robi jak rusza rekami...oczy jak talerze!!!
Mozna tez je zakladac na nogi pomagajac w ich ''odnalezieniu'' :)))
 
reklama
Do góry