reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawiamy nasze maluchy-czyli w co sie bawic???

A ja wczoraj i dziś podczas gotowania zafundowałam Filipowi zabawę z miseczkami i przesypywaniem jak pisały dziewczyny - i muszę powiedzieć, że był zadowolony :-) mimo, że miał tylko kaszę i makaron, bo niestety innych rzeczy akurat nie miałam...
Ale dzięki za pomysł :-)
 
reklama
gotowanie - od zawsze:-) - teraz wyrywamy sobie składniki, bo Maks pichci zawsze we własnej miseczce:-):-)

czytanie wierszyków i muminków

zabawy po pachy w wiadrach z wodą i farbami na budowie - czyli dlaczego młotek tonie a sytropian nie

chodzenie po kałużach aż woda przelewa się przez kalosze:-D
 
Krzymek też uwielbia jeździć z nami do wykańczanego mieszkania - dopada pędzel albo miotłę i zamiata :-);
ostatnio był mega szczęśliwy jak z dziadkiem docierał cekol (oczywiście robił to tylko przez chwilę i na małym fragmencie) :-D
 
Filip był raz, jak był stan surowy - tez nie chciał wyjść, najbardziej podobało mu sie ocieranie się kurtką o ściany - wyszedł cały biały :-D
 
pamiętam jak Piotrek rok temu malował ściany i kaloryfer pędzlem (oczywiście on miał wiadro z lekko zabarwioną wodą :)
 
tereska, pokaz nam kiedyś prawdziwe wcielenie Patryka, bo on taki słodziutki, rozdaje uśmiechy na zdjęciach :-) Ja chcę zobaczyć tornado wykonane przez niego :tak:

Karola opanowała w tydzień 24 elementowe puzzle, następne będą 100 :-D
 
reklama
reklama
Do góry