reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawka do snu - polecajka

Kasiak90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2022
Postów
36
Mamuśki, poszukuję zabawki, która niezawodnie sprawdzi się podczas usypiania malucha! Oprócz przytulasów i głaskania po pleckach, lubię jak w tle słychać kołysankę. Zależy mi na tym, aby melodie były delikatne, łagodne. Generalnie, żeby ta zabawka była przyjazna dla oczu i ucha 🙏😀😀 o zgrozo, mam w tym temacie niezbyt dobre doświadczenia 🤷 - zdarzyło się już kilka razy, że zamiast uspokoić, ukołysać to te melodie jakby wybudzały moje bobo🙄🤔
Co się u Was sprawdza? Co polecacie?
Dzięki za rady 👌🙂
 
reklama
Był z nami w szpitalu, bo można go prać, jeździ na wyjazdy, zawsze wybieram jedna melodie grana na harfie z nagraniem bicia serca prawdziwego w tle. Gra 20 min, lub można ustawić, by się włączał przy ruchu. Ma też światełko czerwone jak z brzucha mamy. Kupiony jeszcze w ciąży dzieci słuchały. Wart obejrzenia
 
Faktycznie na rynku jest spory wybór i czlowiek moze sie pogubic. Ja polece ci misia z projektorem z chicco. Dostaliśmy go w prezencie jak nasz synek byl jeszcze w brzuszku. Kladlam go na swoim brzuchu i puszczalam synkowi kojącą muzyke jak ten bardzo brykal. I dzialalo. Serio:) Stalo sie to naszym codziennym rytuałem. Nasz syn Kuba bardzo to polubil. Dzis juz z nami od 7 mcy z misiem się nie rozstaje. Zasypia przy nim codziennie. Miś posiada kojacy tryb muzyki i do tego wisieńka na torcie to projektor ktory robi swietny efekt "woow" Przy zgaszonym swietle robi robote. Takze zabawka godna polecenia. Ja poszlam za ciosem i dokupilam niedawno mlodemu Muzycznego króliczka tez z chicco, my go nazywamy "królisiem tulisiem". Jest maly super przenosny i przyczepiamy go do wozka lub nosidelka w aucie. Mlody lubi go ciagnac za uszy i miętosi. Tez ma delikatna muzyczke i swiatelko w brzuszku😊
 

Załączniki

  • inbound7786295641813959541.jpg
    inbound7786295641813959541.jpg
    146,6 KB · Wyświetleń: 39
  • inbound2353314589157754938.jpg
    inbound2353314589157754938.jpg
    194,8 KB · Wyświetleń: 39
  • inbound4192514530446650969.jpg
    inbound4192514530446650969.jpg
    925,1 KB · Wyświetleń: 46
Kurczę, podoba mi się ten projektor w misiu! Już sobie wyobrażam te małe łapki, które próbują złapać świecąca gwiazdkę 😅😍 A dodatkowo, miś też w różnych wersjach kolorystycznych widzę 👍
 
reklama
Kurczę, podoba mi się ten projektor w misiu! Już sobie wyobrażam te małe łapki, które próbują złapać świecąca gwiazdkę 😅😍 A dodatkowo, miś też w różnych wersjach kolorystycznych widzę 👍
O tak. Misie sa jak kojarze w 3 kolorach. My mamy niebieskiego. U nas czesto mis laduje kolo malego na pleckach i maly obserwuje na suficie "galaktyke gwiazd" jaka daje projektor hehe
 
Do góry